CollageIt Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 20 - 2011

collageit Tym razem za pośrednictwem jednego z zagranicznych serwisów poświęconych tematyce komputerowej organizowana jest promocja, w której do zgarnięcia jest oprogramowanie pomocne przede wszystkim osobom o duszy artysty i miłośnikom tworzenia cyfrowych kolaży. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CollageIt Pro. Standardowa cena tego produktu pozostaje bez zmian i ciągle wynosi 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

CollageIt Pro to bardzo proste w obsłudze narzędzie do tworzenia cyfrowych kolaży z wybranych przez nas zdjęć i obrazków. Prostota programu w połączeniu z jego funkcjonalnością jest najważniejszą chyba cechą tego produktu wskazywaną przez producenta. Dzięki temu nawet niewprawiony użytkownik może szybko stworzyć swój własny kolaż. Prostotę tą potwierdzają zresztą komentarze użytkowników, którzy jednogłośnie twierdzą: prościej się już nie da ;)

Obsługa programu CollageIt Pro sprowadza się do wykonania trzech prostych kroków. W pierwszym wybieramy interesujące nas pliki graficzne. Następnie ustawiamy parametry naszego dzieła i generujemy podgląd kolażu. Na koniec zapisujemy tak stworzone dzieło w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików graficznych takich jak BMP, JPG, GIF, PNG, TGA itp.

Jak zdobyć CollageIt Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać umieszczony tam plik instalacyjny programu. Instalator został wyposażony we wbudowany klucz licencyjny i nie wymaga dodatkowej aktywacji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.