DriverScanner 2011 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 25 - 2011

uniblue-driverscanner-2011 O swoich produktach postanowiła przypomnieć również firma Uniblue. Jako że producent ten stawia na promocję poprzez rozdawnictwo, mamy szansę zdobyć narzędzie do łatwej aktualizacji wszystkich sterowników. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DriverScanner w wersji 2011. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 140zł. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 31 października.

Stare sterowniki do urządzeń zainstalowanych w komputerze mogą niejednokrotnie sprawić wiele problemów, począwszy od zmniejszonej użyteczności posiadanych przez nas urządzeń, poprzez konflikty z innymi elementami komputera, a kończąc na niestabilności czy awarii systemu. Chociaż sterowniki są udostępniane za darmo przez producentów sprzętu komputerowego, to ich wyszukiwanie i identyfikowanie odpowiedniej wersji, a następnie pobieranie i instalowanie może być naprawdę frustrujące, a w skrajnych przypadkach może nawet stwarzać ryzyko awarii.

DriverScanner 2011 rozwiązuje ten problem oferując funkcjonalność pozwalającą na automatyczne skanowanie komputera w poszukiwaniu sterowników potrzebujących aktualizacji i wyświetla gotową listę urządzeń wymagających uwagi. Dzięki DriverScanner 2011 możemy również szybko i bezpiecznie pobrać znalezione aktualizacje dla naszych urządzeń oraz zainstalować je za pomocą jednego kliknięcia.

DriverScanner 2011 do pracy potrzebuje komputera z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP/Vista/Windows 7, procesora co najmniej klasy Pentium 3 500MHz, 256 MB RAM, ok. 200 MB wolnej przestrzeni dyskowej oraz zainstalowanej przeglądarki Internet Explorer w wersji 6 lub nowszej.

Przy okazji przypominam iż firma Uniblue posiadała niegdyś złą sławę. Zarzucano jej między innymi iż tworzone przez nią produkty posiadają cechy złośliwego oprogramowania. Wydaje się jednak, że DriverScanner 2011 nie posiada takich cech i jest normalnym programem komputerowym. Zainteresowanych opiniami o firmie odsyłam na strony serwisu WOT.

Jak zdobyć DriverScanner 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk Get your FREE product. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu producenta, z ceną programu zredukowaną do zera.

Strona promocji


2 komentarze to “DriverScanner 2011 za darmo”

  1. adam pisze:

    po wejsciu nie mozna sciagnac :) – wywala info o zaplacie

  2. ewa pisze:

    Oczywiście że nie można pobrać. Autor tego newsa nie doczytał wszystkiego do końca lub zachęca do używania sztuczek w celu zdobycia programu :P

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.