EASEUS Partition Master 9 Professional za darmo

Dodał: admin wrzesień - 3 - 2011

easeus-part-master Firma CHENGDU Yiwo znowu przypomina o swoim istnieniu i już po raz trzeci w krótkim odstępie czasu zachęca nas do przetestowania najnowszej wersji swojego produktu do zarządzania i wykonywania operacji na dyskach i partycjach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master w wersji 9 Professional. Standardowa cena tego produktu wynosi ciągle 20$ oraz 40$ w wersji ze środowiskiem WinPE. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie przez 48 godzin od chwili publikacji – do 4 września, do godz. 12:00 GMT.

Tak jak wspomniałem na wstępie, to już trzecia akcja promocyjna producenta od chwili premiery nowej odsłony produktu, która miała miejsce w sierpniu. Jeżeli należycie do fanów produktów marki EASEUS, a nie udało wam się załapać na poprzednie akcje to koniecznie musicie skorzystać z niniejszej. Natomiast jeżeli nie korzystaliście jeszcze z narzędzi tego producenta, to jak najbardziej warto spróbować i przekonać jakie możliwości może nam zaoferować EASEUS Partition Master 9 Professional.

Easeus Partition Master 9 Professional jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

O jakie ciekawe funkcje wzbogacił się Easeus Partition Master 9.0.0 Professional? Producent chwali się, że bieżąca wersja pozwala na bezpieczne łączenie dwóch przyległych partycji, w pełni wspiera obsługę dysków dynamicznych pozwalając na wykonywanie na nich operacji zmiany rozmiaru, kopiowania, konwersji itd. Nowa wersja wzbogaciła się ponadto o opcję naprawy woluminów macierzy RAID-5 oraz czyszczenia nieużywanej przestrzeni dyskowej. Aplikacja może być teraz obsługiwana z linii komend – bez potrzeby uruchamiania całego programu.

EASEUS Partition Master 9.0.0 Professional do swojego działania potrzebuje systemu operacyjnego Windows  2000/ XP/ Vista/ 7 (włącznie z SP1). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 49.8 MB. Produkt oferowany w niniejszej promocji nie posiada środowiska WinPE. Tworzenie płyt ratunkowych odbywa się w oparciu o system Linux.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 9.0.0 Professional?

Wystarczy odwiedzić strony serwisu Computelogy, który jest jest organizatorem promocji. W dolnej części wpisu znajdziemy odnośnik CLICK HERE, który umożliwia pobranie specjalnej wersji pliku instalacyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.