FileWing Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 28 - 2011

abelssoft-filewing Po raz kolejny z akcją promocyjną rusza firma AbelsSoft. Dzięki temu wszyscy zainteresowani produktami tego producenta mają kolejną okazjęi pozwalająca na zdobycie narzędzia do odzyskiwania utraconych i skasowanych danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AbelsSoft FileWing Pro. Produkt ten jest obecnie dostępny w internetowym sklepie producenta w cenie 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Przed nami kolejna po dłuższej przerwie promocja oprogramowania firmy AbelsSoft, służącego do odzyskiwania plików które zostały utracone bądź skasowane. Fakt, że takich plików nie możemy już odnaleźć na dysku nie oznacza, że zostały one całkowicie usunięte z nośnika. Jeżeli nie wykonywaliśmy operacji zapisu to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że uda się odzyskać owe dane w nienaruszonym stanie. Z pomocą może nam przyjść wówczas oprogramowanie takie jak np. FileWing Pro.

Program pozwala na skanowanie i identyfikowanie skasowanych plików zarówno na tradycyjny dyskach twardych, jak i przenośnych dyskach USB. Aplikacja współpracuje także z aparatami cyfrowymi. Narzędzie możemy działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, 7.

Najnowsza wersja programu FileWing z edycji Pro została wyposażona dodatkowo w moduł nadpisywania wolnej przestrzeni dyskowej w celu bezpowrotnego skasowania pozostałości po usuniętych danych oraz funkcję głębokiego skanowania w celu odnalezienia zniszczonych części skasowanych plików.  W FileWing Pro zaimplementowano także możliwość wyszukiwania utraconych plików w oparciu o filtry.

Jak zdobyć Abelssoft FileWing Pro za darmo?

1.Wystarczy pobrać i zainstalować program FileWing Pro korzystając z linku poniżej. Po instalacji zostanie wyświetlone okno, w którym należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie kliknąć przycisk “Get free unlock code now”
2. Na wskazany adres zostanie przesłany klucz licencyjny.
3. Teraz wystarczy wkleić klucz w oknie rejestracji i kliknąć przycisk “Unlock Now”, by odblokować pełną wersję produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.