GoogleClean za darmo

Dodał: admin wrzesień - 25 - 2011

google-clean Firma Abelssoft po dłuższej przerwie ponawia promocję swojego programu, który pozwoli nam zachować odpowiedni poziom anonimowości i bronić się przed działaniami związanymi z gromadzeniem informacji o preferencjach Internautów. Promocja pozwala na zdobycie legalnej pełnej wersji programu Abelssoft GoogleClean. Obecnie produkt ten jest oferowany w internetowym sklepie producenta w standardowej cenie 15 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

GoogleClean pozwoli na zablokowanie możliwości przesyłania prywatnych danych podczas korzystania z usług takich jak Google Desktop, Google Chrome, Google Picasa, Google Earth oraz Google Toolbar. Dzięki temu narzędziu możemy nadal korzystać z oferowanych przez Google usług nie martwiąc się, czy programy te zbierają jakieś prywatne dane i przesyłają je na serwery producenta.

Program działa pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, Windows 7 w wersji 32- oraz 64-bitowej.

Jak zdobyć GoogleClean za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany przez nas adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z kluczem licencyjnym.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać ze strony producenta.


2 komentarze to “GoogleClean za darmo”

  1. kael pisze:

    Wersja 30-to dniowa. Koniec tematu

  2. dabrjarek pisze:

    Potwierdzam 30-to dniowa… tochyba jakas pomylka bo na co komu taka promocja

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.