GOTD: A-PDF Number Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 17 - 2011

pdf-number-pro Na sobotni poranek administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali promocję oprogramowania od firmy A-PDF.com, które pomoże nam szybko ponumerować strony dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu A-PDF Number Pro. Jak informuje nas oficjalna strona producenta, standardowa cena tego narzędzia została ustalona na poziomie 35$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 18 września, do godz. 9:00 rano.

A-PDF Number Pro to proste i profesjonalne narzędzie przeznaczone do numerowania stron dokumentów PDF, które umożliwi nam znakowanie wielu plików PDF w jednej chwili, dzięki wykorzystaniu opcji przetwarzania w trybie wsadowym. A-PDF Number Pro jest więc w rzeczywistości rodzajem narzędzia, które pracuje podobnie do narzędzi tworzących cyfrowe znaki wodne. Aplikacja umożliwia znakowanie plików PDF przez dodawanie tekstu, numeru strony a także aktualnej daty i czasu.

Program A-PDF Number Pro daje możliwość indywidualnego definiowania położenia numeracji w dowolnym miejscu na stronie, określania stylu numeracji, definiowania kroju czcionki, rozmiaru, koloru itd. Dodatkowe funkcje zawierają takie ustawienia jak definiowanie przedrostka i przyrostka dla numerów stron, ustawianie zakresu stron do przetworzenia, definiowanie początkowego i końcowego numeru stron dla grup stron, znakowanie stron indywidualnie ustawionym tekstem, wraz z opcjami jego formatowania.

A-PDF Number Pro został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Windows NT/ 2000/ XP/ Vista. Wielkość pliku instalacyjnego to 3.08 MB.

Jak zdobyć A-PDF Number Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.