GOTD: Aiseesoft Total Media Converter za darmo

Dodał: admin wrzesień - 16 - 2011

aiseesoft-total-media-converter_new Słynący z promocji serwis Giveaway of the Day również postawił dzisiaj na promocję oprogramowania z kategorii konwerterów plików wideo i raczy nas powracającą po 7 miesiącach promocją produktu od firmy Aiseesoft Studio. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Aiseesoft Total Media Converter. Standardowa cena tego produktu pozostała bez zmian i wynosi 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie narzędzia mają czas tylko do jutra – 17 września, do godz. 9:00 rano.

Jak zapewnia nas producent na stronie z opisem narzędzia, Aiseesoft Total Media Converter to prawdziwy kombajn typu all-in-one pozwalający na wykonanie mnóstwa czynności związanych z konwersją bez potrzeby instalowania kilku różnych aplikacji.

Dzięki narzędziu Aiseesoft Total Media Converter możemy konwertować pliki audio i wideo, rippować filmy na płytach DVD i zapisywać je do takich formatów jak m.in. MPEG, AVI, MOV, FLV, SWF, MP3, AAC. Produkt ten został wyposażony również w szereg opcji pozwalających precyzyjnie określić parametry pliku wynikowego. Możemy także skorzystać z narzędzi do cięcia plików, zmiany rozmiaru klatki czy dodawania własnego znaku wodnego.

Aiseesoft Total Media Converter posiada również wbudowany odtwarzacz pozwalający na podglądanie wprowadzonych zmian. Przy okazji możemy też zapisać pojedyncze klatki filmu do plików graficznych w formatach JPG, BMP albo GIF.

Program obsługuje technologię NVIDIA CUDA oraz wspiera procesory wielordzeniowe, dzięki czemu proces konwersji może ulec nawet kilkukrotnemu skróceniu. Aplikacja posiada również pełne wsparcie dla plików wideo w standardzie HD, oraz ścieżek audio 5.1 Dolby Surround.

Aiseesoft Total Media Converter został przygotowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 21.8 MB.

Jak zdobyć Aiseesoft Total Media Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.