GOTD: Ashampoo Burning Studio Elements 10 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 27 - 2011

ashampoo-burning-studio-elements Tym razem gościem promocji w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day jest dobrze nam znana firma Ashampoo, która tym razem postanowiła podzielić się swoim oprogramowaniem służącym do nagrywania płyt CD/DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Burning Studio w wersji Elements 10. Standardowa cena tego produktu oferowanego w tymże sklepie wynosi 30$. Aplikacja ta jak większość produktów Ashampoo posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 28 września, do godz. 9:00 rano.

Ashampoo Burning Studio Elements 10 jest nieco bardziej „lżejszą” wersją sztandarowego produktu firm Ashampoo – Burning Studio. Nie oznacza to jednak, że Ashampoo Burning Studio Elements to produkt niepełnowartościowy i zawierający jedynie bardzo prostą funkcjonalność. Liczba czynności, które możemy wykonać z pomocą tej aplikacji jest całkiem spora. Ashampoo Burning Studio Elements pozwala na wypalanie i aktualizację dysków CD, DVD, Blu-ray, zapis danych na jednym lub kilku dyskach, nagrywanie nośników z filmami wysokiej jakości, a także rippowanie płytek audio-CD i ich późniejsze wypalanie.

Z pomocą tego programu możemy również łatwo i szybko tworzyć kopie zapasowe płytek CD, DVD, Blu-ray, tworzyć  i wypalać obrazy dysków w postaci ISO, CUE/BIN, edytować zaawansowane ustawienia nagrywania dysków, a nawet tworzyć okładki do wypalonych płytek. Jak widać więc, narzędzie to powinno z powodzeniem wystarczyć do codziennego użytku.

Ashampoo Burning Studio Elements 10 został przystosowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 64.7 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Burning Studio Elements 10 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Ashampoo Burning Studio Elements 10 za darmo”

  1. abc1 pisze:

    Zanim ktoś pobierze ten program, warto byłoby aby zapoznał się z komentarzami
    z poprzedniej promocji firmy Ashampoo (program Snap).

  2. Jay pisze:

    Nie strasz ludzi. W kwestii spamu uprzedził mnie Ptoku. Z wypisaniem a nawet likwidacją u nich konta nie ma problemu.
    A sam program jest b.podstawowy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.