GOTD: Ashampoo HDD Control za darmo

Dodał: admin wrzesień - 7 - 2011

ashampoo-hdd-control Tym razem gościem i gwiazdą kolejnej promocji legalnego oprogramowania w serwisie Giveaway of the Day stała się firma Ashampoo ze swoim produktem przeznaczonym do diagnostyki dysków twardych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo HDD Control.  Wartość oprogramowania oferowanego w bieżącej akcji została ustalona na 15$. Aplikacja ta jest standardowo wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 8 września, do godz. 9:00 rano.

Ashampoo HDD Control to program narzędziowy wykonujący diagnostykę zainstalowanych w komputerze dysków twardych. Aplikacja monitoruje pracę dysków pod kątem wykrywania błędów i awarii tych urządzeń, zanim one nastąpią.

Wśród głównych funkcji tego programu producent wymienia m.in monitorowanie dysków pod kątem ich żywotności opierając się na pobieraniu danych SMART oraz monitorowanie temperatury pracy dysków. Producent chwali się, także że wszystkie prezentowane przez narzędzie dane zostały szczegółowo opisane i wyjaśnione, tak by nawet mniej zaawansowanych użytkownik zrozumiał czego one dotyczą,.

Ashampoo HDD Control został wyposażony również w moduł pozwalający na usuwanie niepotrzebnych plików z dysków, a także w oddzielny moduł pozwalający na wykonywanie defragmentacji plików. Program posiada także funkcjonalność pozwalająca na przetestowanie dysków pod kątem szybkości i porównanie tych wyników z osiągami innych urządzeń.

Ashampoo HDD Control został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.4 MB.

Jak zdobyć Ashampoo HDD Control za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64)
Publisher: Ashampoo GmbH & Co


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.