GOTD: AthTek NetWalk Enterprise Edition za darmo

Dodał: admin wrzesień - 21 - 2011

athtek-netwalk Kolejny dzień promocji w słynącym z akcji rozdawniczych serwisie Giveaway of the Day upłynie pod znakiem promocji oprogramowania do monitorowania sieci, przygotowanej wspólnie z firmą AthTek Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AthTek NetWalk w wersji Enterprise Edition. Zakup wieczystej licencji na standardowych warunkach wiążę się z pokaźnym wydatkiem w wysokości 500$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 22 września, do godz. 9:00 rano.

AthTek NetWalk Enterprise Edition to według zapewnień jego producenta jedno z najlepszych narzędzi do śledzenia pakietów oraz administrowania wszystkimi typami sieci. Program został skonstruowany w ten sposób, by mógł być używany zarówno przez doświadczonych jak i początkujących administratorów sieci chcących przeprowadzić operację sniffowania oraz analizy ruchu sieciowego. Firma AthTek Software chwali się, że dzięki używaniu  AthTek NetWalk Enterprise Edition nawet nowicjusz w dziedzinie administrowania sieciami zainteresowany pogłębianiem wiedzy może w zaledwie kilka tygodni stać się doświadczonym administratorem.

AthTek NetWalk Enterprise Edition został wyposażony w moduł odpowiadający za graficzną interpretację statusu sieci i pozwalający na zaawansowany sniffing pakietów. Dzięki wykorzystaniu prostych i przejrzystych diagramów administratorzy sieci nie powinni mieć żadnych problemów z odczytaniem i właściwym zinterpretowaniem wszystkich prezentowanych przez program danych. Aplikacja posiada także wbudowany filtr pakietów z obsługą wszystkich protokołów sieciowych, będący sporą pomocą podczas wykrywania ewentualnych ataków na sieć czy obecności intruzów. AthTek NetWalk Enterprise Edition w pełni obsługuje IPv6, a także doskonale integruje się z  Wireshark, co pozwala na uzyskanie większej wydajności podczas analizy pakietów i monitorowania sieci.

AthTek NetWalk Enterprise Edition został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ 2003/ 2008/ XP (w wersji z dodatkiem SP2 lub nowszym)/ Vista/ 7. Producent rekomenduje używanie programu na komputerze wyposażonym w procesor co najmniej 2GHz oraz przynajmniej 512MB pamięci RAM. Aplikacja potrzebuje również 2GB przestrzeni dyskowej na potrzeby instalacji.

Jak zdobyć AthTek NetWalk Enterprise Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: AthTek NetWalk Enterprise Edition za darmo”

  1. Jay pisze:

    Z powodzeniem używam tej firmy AthTek RegistryCleaner więc chętnie także i ten program wypróbuje. Może ktoś by zechciał porównać go do NetBalancera.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.