GOTD: Crave World Clock Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 13 - 2011

crave-world-clock Po ponad półrocznej przerwie, za sprawą serwisu rozdawniczego Giveway of the Day działającego wspólnie z firmą Reflection Software Solution, powraca do nas promocja oprogramowania pozwalającego na śledzenie aktualnego czasu na świecie. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Crave World Clock Pro. Standardowa cena produktu uległa zmianie i jest on obecnie oferowany w cenie 14$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna do jutra – 14 września, do godz. 9:00 rano.

Crave World Clock Pro jest według słów producenta typem aplikacji, którą każdy użytkownik komputera powinien mieć na swoim pokładzie. Produkt pozwala na szybkie sprawdzenie aktualnego czasu w różnych strefach czasowych i miejscach na świecie. Aktualne dane o czasie są prezentowane z użyciem realistycznej mapki świata, na której uwzględniono również aktualne pory dnia. Program Crave World Clock Pro pozwala na dodanie interesujących nas miast do śledzonych obiektów, a także ustawienie mapki jako tapety pulpitu. Mamy również możliwość umieszczenia na pulpicie cyfrowego  bądź analogowego zegara.

Crave World Clock Pro pretenduje do roli rozbudowanego zamiennika systemowego zegara, chociaż prawdę mówiąc nie oferuje dużo więcej (poza ładną mapką świata) i dla części użytkowników zegar systemu Windows może się okazać po prostu wygodniejszy. Istotnym minusem aplikacji jest ograniczona lista miast, w których możemy śledzić aktualny czas.

Jak wyglądają możliwości Crave World Clock Pro w porównaniu do wersji oznaczonej dodatkiem Free, która jest dystrybuowana za darmo? Z informacji opublikowanych w serwisie producenta wynika, że Crave World Clock Pro umożliwia śledzenie czasu w nieograniczonej liczbie miast, podczas gdy w bezpłatnej wersji możemy śledzić jednocześnie maksymalnie 5 miejsc. To samo ograniczenie istnieje w przypadku dodawania cyfrowych bądź analogowych zegarów na pulpit. Co więcej wersja Pro pozwala na śledzenie czasu na wygaszaczu ekranu, dodaje na mapę świata cień odzwierciedlając dzień i noc, a także warstwę chmur. Oprócz tego możemy również definiować swoje własne miasta.

Według zapewnień producenta Crave World Clock Pro może współpracować z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7/ Server 2003 lub 2008. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.99 MB.

Jak zdobyć Crave World Clock za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.