GOTD: Launcher Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 20 - 2011

launcher-pro Tym razem najnowsza promocja oprogramowania dostępna w serwisie Giveway of the Day dotyczy oprogramowania będącego menadżerem skrótów programów, oferowanego dzięki uprzejmości firmy Microsys. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Launcher w wersji Pro. Standardowo produkt ten możemy nabyć za pośrednictwem internetowego sklepu producenta w cenie 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 21 września, do godz. 9:00 rano.

Launcher Pro bardzo prosty w obsłudze program będący menadżerem skrótów do plików oraz aplikacji i umożliwiający tym samym błyskawiczny dostęp do zdefiniowanych przez nas elementów, bez różnicy w jakim formacie zostały zapisane lub jakiej aplikacji dotyczą. Producent wskazuje, że dużym udogodnieniem podczas edytowania listy skrótów jest obsługa technologii przeciągnij i upuść, dzięki czemu możemy szybko zorganizować listę w odpowiadający nam sposób.

Tworzenie skrótów w programie Launcher Pro ogranicza się więc w najprostszym wariancie do przeciągnięcia plików bądź programów na okno programu bezpośrednio z pulpitu, eksploratora czy innego menadżera plików. Aplikacja posiada również opcje do konfiguracji wszystkich zdefiniowanych skrótów, a także konfigurację menu dostępnego po kliknięciu ikony programu w zasobniku systemowym. Producent zapewnia, że Launcher Pro pozwala użytkownikowi na definiowanie nieskończonej liczby podfolderów, porządkujących i kategoryzujących nasze skróty.

Inne ciekawe możliwości programu Launcher Pro:

 • obsługa parametrów linii komend w skrótach do programów.
 • Konfiguracja przenośnego menadżera umieszczonego np. na zewnętrznym dysku lub pendrive.
 • Pełna obsługa plików wsadowych i innych plików wykonywalnych, na takich samych zasadach jak aplikacje.
 • Status okna pliku lub programu (np. zmaksymalizowane)
 • Otwieranie folderu macierzystego aplikacji
 • Uruchamianie programów w trybie „Uruchom jako administrator”

Launcher Pro został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2000/ NT/ ME/ 98/ 95. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.29 MB.

Jak zdobyć Launcher Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: Launcher Pro za darmo”

 1. AQ pisze:

  Nie dało się aktywować

 2. admin pisze:

  @AQ
  Czyli znowu wtopa kolejnego producenta? ;)

 3. AQ pisze:

  Nie mam pojęcia w czym tkwi problem lecz wszystkie próby skończyły się niepowodzeniem. Jakoś przy innych aplikacjach problemów nie było, więc wszystko wskazuje na to, że jednak tak.

 4. AQ pisze:

  Błąd już został naprawiony i po ponownym pobraniu pliku aktywacja działa.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.