GOTD: LeaderTask Standard 7.3.6 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 9 - 2011

leadertask-standard Tym razem w serwisie Giveaway of the Day coś dla siebie znajdą osoby poszukujące oprogramowania biznesowego, a konkretnie narzędzia do organizowania czasu, stworzonego przez firmę Almeza Company. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu LeaderTask w wersji Standard 7.3.6. Dzięki hojności producenta mamy tym razem okazję do zaoszczędzenia 35$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 10 września, do godz. 9:00 rano.

Firma Almeza Company była już partnerem podobnych akcji promocyjnych w serwisie Giveaway of the Day, podczas których rozdawane były również inne programy tego producenta, związane ściśle z tematyką biznesową i organizowaniem czasu. Warto zaznaczyć, że producent rozdaje najnowszą wersję swojego produktu. Wersja Standard jest aplikacją w pełni funkcjonalną, jednak Almeza Company w swojej ofercie posiada również wersję LeaderTask Expert, która posiada dodatkowo jeszcze kilka bardziej zaawansowanych modułów.

LeaderTask Standard 7.3.6 to narzędzie służące do organizowania i zarządzania czasem, a więc program z kategorii tzw. biznesowych organizerów. W czym może nam pomóc takie oprogramowanie? W planowaniu zadań, spotkań czy zarządzaniu projektami. Jak zapewnia nas producent LeaderTask Standard 7.3.6 posiada wszystkie funkcje niezbędne ludziom biznesu: listę zadań, kalendarz spotkań, książkę adresową, wbudowany w organizer magazyn plików, wersję mobilną dla urządzeń PDA, synchronizację z programem Outlook i wiele innych przydatnych funkcji.

Dlaczego wybrać właśnie  LeaderTask Standard 7.3.6?

  • LeaderTask Standard 7.3.6 jest popularnym oprogramowaniem z kategorii organizerów biznesowych, używanym przez tysiące ludzi z całego świata
  • Czołowi eksperci zajmujący się tematyką organizowania czasu polecają program LeaderTask Standard 7.3.6!
  • LeaderTask został wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje zapewniające efektywne zarządzanie czasem: zadania, projekty, kontakty, notatki, przypomnienia, importowanie i eksportowanie plików w wielu formatach, wsparcie dla wtyczek rozszerzających funkcjonalność programu, wersja do pracy sieciowej
  • LeaderTask posiada wsparcie dla głównych metodologii zarządzania czasem: GTD, Time Drive…
  • LeaderTask jest programem stale i konsekwentnie rozwijanym już od 2006 roku – producent gwarantuje, że aplikacja zawsze będzie aktualna i sprosta wymaganiom stawianym przez współczesnych użytkowników

LeaderTask Standard 7.3.6 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.6 MB.

Jak zdobyć LeaderTask Standard 7.3.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.