GOTD: MetaProducts Inquiry za darmo

Dodał: admin wrzesień - 1 - 2011

MetaProducts-Inquiry Co ciekawego przygotowali administratorzy serwisu Giveaway of the Day na pierwszy dzień września? Tym razem jest to oprogramowanie firmy MetaProducts pomocne w gromadzeniu i zarządzaniu informacjami znalezionymi w Internecie. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MetaProducts Inquiry. Standardowa cena tego produktu została ustalona na 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 2 września, do godz. 9:00 rano.

Czy kiedykolwiek przeglądałeś ciekawą stronę w Internecie, a potem nie mogłeś przypomnieć sobie jej adresu? Czy chciałbyś zapisywać i zarządzać informacjami znalezionymi w Internecie w sposób umożliwiający ich przeszukiwanie? A może potrzebujesz nieskomplikowanej aplikacji do zapisywania danych z Sieci s prostą obsługą i zapisem przy pomocy jednego kliknięcia? W odpowiedzi na te pytania programiści firmy MetaProducts stworzyli program będący przedmiotem niniejszej promocji.

MetaProducts Inquiry to program, który przyspieszy i uprości przechowywanie i przeszukiwanie danych z Internetu. Aplikacja pozwala na gromadzenie, organizowanie oraz przeglądanie informacji z interesujących nas stron internetowych w łatwy i szybki sposób. Dla wygody użytkowników MetaProducts Inquiry został w pełni zintegrowany z przeglądarką Microsoft Internet Explorer. Jest również dostępny jako oddzielna aplikacja.

Użytkowników innych przeglądarek powinien ucieszyć fakt, że z MetaProducts Inquiry można również korzystać w  programach Firefox, Chrome, Opera, Safari, Netscape oraz Maxthon. Wystarczy tylko otworzyć menu wywoływane prawym przyciskiem myszki, by uzyskać dostęp opcji MetaProducts Inquiry.

MetaProducts Inquiry potrafi gromadzić różnego typu dane z sieci: całe strony internetowe, zaznaczony tekst lub grafikę, klipy w formacie Shockwave Flash oraz wiele innych danych. Aplikacja potrafi także importować dane z folderu Ulubione w  MSIE i eksportować je do wielu innych formatów, umożliwiając dzielenie się tymi danymi ze znajomymi i przyjaciółmi.

MetaProducts Inquiry umożliwia także szybkie przeszukiwanie wszystkich zgromadzonych w programie danych i prezentuje wyniki wyszukiwania w postaci oddzielnego folderu w strukturze drzewa, dzięki czemu możemy je przeglądać w dowolnej chwili. Ciekawą opcją jest automatyczne zapisywanie przeglądanych stron w celu umożliwienia ich późniejszego przeglądania, gdy nie będziemy mieli dostępu do Internetu.

MetaProducts Inquiry został przygotowany do pracy na komputerach z systemem operacyjnym Microsoft Windows Windows XP/ 2003/ Vista/ 2008/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.91 MB.

Jak zdobyć MetaProducts Inquiry za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


6 komentarzy to “GOTD: MetaProducts Inquiry za darmo”

 1. Jay pisze:

  Poprawka: $29.95

 2. admin pisze:

  Dzięki Jay. Wpis zaktualizowany.

 3. synthmaster pisze:

  Interfejs jest w języku polskim.

 4. admin pisze:

  A to ciekawe, bo producent na stronie internetowej nie wymienia języka polskiego wśród dostępnych lokalizacji ;)
  W każdym razie dzięki za informację! Wpis zaktualizowany.

 5. al_arsen pisze:

  Jak to w końcu jest – news z dzisiaj a napisane dalej jest, ze promocja ważna jest do 1 września do 9.00?

 6. admin pisze:

  @al-arsen
  Przepraszam, zwykła pomyłka. Promocje na GOTD są opisywane zawsze na bieżąco, a informacja odnośnie daty jest przede wszystkim dla tych, którzy wchodzą z zapytań przez wyszukiwarki i próbują pobierać programy ze starych promocji ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.