GOTD: MultiSet 7.9.4 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 29 - 2011

mulltiset W dniu dzisiejszym w serwisie z darmowym oprogramowaniem Giveaway of the Day czeka na nas promocja przygotowana wspólnie z firmą Almeza Company, a pozwalająca na zdobycie programu do przeprowadzania automatycznej instalacji systemu Windows wraz ze zdefiniowanymi przez nas aplikacjami. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MultiSet w wersji 7.9.4. Standardowa cena tego programu urosła aż do 500$! Program posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja potrwa do wtorku, 29 października do godz. 9:00 rano.

Almeza Multiset 7.9.4 to narzędzie służące do tworzenia dysków instalacyjnych pozwalających na przeprowadzanie tzw. instalacji nienadzorowanej. Dzięki temu wystarczy uruchomić dysk instalacyjny, a instalacja zostanie przeprowadzona automatycznie, bez potrzeby podawania takich danych jak nazwa użytkownika, klucz licencyjny, aktualny czas czy ustawienia lokalne.

Co więcej MultiSet 7.9.4 pozwala na wyposażenie tworzonego dysku instalacyjnego we wszystkie najnowsze service pack-i, łatki i poprawki bezpieczeństwa, a także ulubione i niezbędne programy, co będzie stanowić nieocenioną pomoc chociażby w przypadku konieczności reinstalacji systemu.

Aplikacja zainstaluje wstępnie skonfigurowany i gotowy do użytku system operacyjny na każdym komputerze. Dzięki temu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów oraz pozbyć się problemu instalacji wszystkich potrzebnych aplikacji zaraz po reinstalacji systemu.

Główne cechy produktu MultiSet 7.9.4:

 • tworzenie bootowalnych pendrive-ów
 • nienadzorowana instalacja systemu Windows
 • automatyczna instalacja wszelkich aplikacji
 • tworzenie bootowalnych dysków do nienadzorowanej instalacji systemów z rodziny Windows oraz dodatkowego oprogramowania
 • automatyczne odzyskiwanie ustawień systemowych
 • automatyczna instalacja zdalna

MultiSet 7.9.4 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 2000/ XP/ Vista/ Server/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.32 MB. Producent wskazuje, że licencja uzyskana za pomocą niniejszej promocji uprawnia do komercyjnego użycia programu.

Jak zdobyć Multiset 7.9.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


10 komentarzy to “GOTD: MultiSet 7.9.4 za darmo”

 1. arek pisze:

  Jak zdobyć Multiset 7.8.8 za darmo? no własnie jak >>> ???

 2. admin pisze:

  Już się wyświetla poprawnie :)

 3. Al pisze:

  Przydałaby się do tego jakaś instrukcja w języku Polskim. Jesli ktoś posiada to prosę o jakiś link.

 4. mario7397 pisze:

  ja tez bym prosil o jakas instrukcje,albo link, albo info na gg.15799823,bo to byloby niezle rozwiazanie zrobic sobie taka plytke z winda i cala reszta do niej,zeby po reinstalce nie instalowac tego wszystkiego,

 5. mario7397 pisze:

  na you tube troche jest ale po hiszpansku,a ja ni hu hu po espaniol! he he

 6. mario7397 pisze:

  link do darmowej pelnej wersji 8.0, ale tylko do jutra.http://www.programfiles.pl/

 7. Al pisze:

  Jeżeli nie chcecie po każdej reinstalacji instalować po koleji róznych aplikacji i programów to plecam stronkę allmyapps.com. Po założeniu na niej konta możemy kilkoma kliknięciami zaistalować potrzebne programy. Automatycznie pobierane i instalowane są najnowższe wersje i dopasowują się do wersji językowej systemu. Baza programów jest bardzo duża ale brakuje polskich programów ale to nie problem samemu doinstalować jeden czy dwa programy.

 8. olee pisze:

  @mario7397
  to ta sama wersja – 7.9.4, a nie 8.0

 9. AQ pisze:

  A tak w ogóle to po co to komu? Instaluję Windowsa, potem programy jakie mi są potrzebne, a na koniec po wszystkich aktualizacjach robię Backup partycji systemowej np darmowym EaseUS lub Acronis i mam gotowiutki system w zapasie. Jak coś się pokiełbasi to się zarzuca całość w kilka lub góra kilkanaście minut. Dodatkowa zaleta nie trzeba za każdym razem aktywować systemu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.