GOTD: Office Regenerator za darmo

Dodał: admin wrzesień - 8 - 2011

office-regenerator W czwartkowy poranek  w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas promocja przygotowana wspólnie z firmą Abstradrome i pozwalająca na zgarnięcie pakietu narzędzi do odzyskiwania utraconych dokumentów pakietu Microsoft Office. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Office Regenerator. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 9 września, do godz. 9:00 rano.

Producent tego produktu chwali się, że Office Regenerator to zupełnie nowe rozwiązanie w dziedzinie odzyskiwania utraconych danych, skoncentrowane wyłącznie na przywracaniu dokumentów utworzonych przy pomocy pakietu Microsoft Office. Narzędzie to umożliwia przywracanie uszkodzonych, skasowanych bądź nadpisanych plików z programów Word, Excel lub PowerPoint zarówno z istniejącej partycji, jak również z partycji które zostały sformatowane, usunięte, bądź też uległy uszkodzeniu.

Firma Abstradrome wskazuje również, że Office Regenerator  w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku programów do odzyskiwania plików, odtwarza dokumenty pakietu Microsoft Office nie z pojedynczego pliku, ale z całego dysku, co zapewnia odzyskanie plików bez jakiejkolwiek utraty danych.

Poza tym Office Regenerator ma pomóc nam przywrócić utracone dokumenty pakietu Office nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach . Aplikacja obsługuje wszystkie wersje systemu plików FAT oraz NTFS i według zapewnień producenta przywraca dokumenty, które znajdowały się na utraconych bądź skasowanych partycjach, a także na powtórnie formatowanych dyskach.

Office Regenerator do poprawnej pracy wymaga obecności systemu operacyjnego Microsoft Windows XP / Vista / 7. Dodatkowo producent zaleca wykorzystanie oddzielnej partycji do zapisu odzyskiwanych dokumentów, choć nie jest ona wymagana do poprawnej pracy. W przypadku systemów x64 konieczna jest obecność pakietu Microsoft Office 2010 SP1 wraz z najnowszymi aktualizacjami od Microsoftu. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.35 MB.

Jak zdobyć Office Regenerator za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Office Regenerator za darmo”

  1. Waldek pisze:

    Czy ten program naprawia pliki MS OUTLOOK’a *.pst lub *.ost?

    Pozdrawiam

  2. admin pisze:

    Na stronie producenta wymienione zostały dokumenty z programów Word, Excel i PowerPoint, więc pewnie tylko te formaty są obsługiwane.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.