GOTD: Premium Booster 3.8 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 22 - 2011

premium-booster Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day oferują nam narzędzie stworzone przez firmę Elcor Software, które powiększy i tak pokaźnych rozmiarów kategorię oprogramowania do przyspieszania i optymalizacji systemów Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Premium Booster w wersji 3.8. Dzięki tej akcji promocyjnej możemy zaoszczędzić ok. 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 23 września, do godz. 9:00 rano.

Premium Booster 3.8 to – zdaniem jego producenta – najlepsze narzędzie, które pomoże nam uporać się z problemem zmniejszającej się wydajności komputera w miarę upływu czasu. Aplikacja jest w stanie zająć się przyspieszaniem komputera poprzez optymalizację i zmniejszanie rozmiaru rejestru systemowego, pozbywając się zbędnych i spowalniających działanie systemu wpisów. Producent wskazuje również, że program Premium Booster 3.8 został wyposażony także w filtr złośliwych wpisów, po usunięciu których system będzie działał bardziej stabilnie.

Obsługa programu Premium Booster 3.8 sprowadza się do uruchomienia kreatora skanowania, który dogłębnie przeanalizuje system i wyświetli wszystkie znalezione błędy, a także odnajdzie możliwe rozwiązania. Interfejs użytkownika jest bardzo przyjazny i prosty w obsłudze, a cały proces optymalizacji systemu to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Premium Booster 3.8 zawiera także wbudowany kreator, który pomoże nam przeanalizować aplikacje uruchamiające się wraz ze startem systemu. Narzędzie zostało wyposażone w dużą bazę znanych aplikacji, dzięki czemu przy większości procesów z listy autostartu odnajdziemy opis, który pomoże nam zdecydować czy naprawdę potrzebujemy tej aplikacji czy przy starcie systemu. Premium Booster 3.8 może też tym samym pomóc zidentyfikować złośliwe moduły szpiegowskie. Prodocent wskazuje także, że program zapewnia ochronę przed znanymi i złośliwymi komponentami ActiveX.

Premium Booster 3.8 został przeznaczony do współpracy z systemami operacyjnymi Windows 9X/ ME/ NT/ 2K/ 2K3/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.11 MB.

Jak zdobyć Premium Booster 3.8 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: Premium Booster 3.8 za darmo”

 1. AQ pisze:

  Jak ktoś nie zdobył TuneUp Utilities 2011 to może otzrymać darmowy klucz do TuneUp Utilities 2010 link do strony z promocją: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?anno=2&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.tuneup-software.co.uk/promo/cs0411&usg=ALkJrhgV74LDz0N-P9rPJ0VpYE5Eske2hA

 2. Darek pisze:

  Ta promocja jest już od dawna, ale w przeciwieństwie do promocji na TU2011 gdzie klucz działa z polską wersją, w tej promocji klucz pasuje jedynie do wersji brytyjskiej.

 3. AQ pisze:

  Może promocja jest i od dawna tyle, że w miejscu w którym ją dziś znalazłem wczoraj jej jeszcze nie było. Korzystałem z wcześniejszej promocji UT 2010 i działała mi także z wersją polską. Tej nie sprawdzałem ponieważ mam zainstalowaną wersję UT 2011 na którą udało mi się załapać. No ale może mimo wszystko i z tej ktoś zechce skorzystać i będzie zadowolony.

 4. AQ pisze:

  @Darek
  Nie mam pojęcia po co podajesz błędne informacje o tym, że klucz pasuje jedynie do wersji brytyjskiej, czy sprawdzałeś to? Bo ja właśnie sprawdziłem co prawda musiałem w tym celu usunąć TU 20011 ale zadałem sobie ten trud i sprawdziłem bo nie mogłem uwierzyć w prawdziwość twojej informacji. Klucz jak najbardziej działa także z polską wersją TU 2010! Podam tylko adres gdzie można pobrać TU 2010: http://www.tuneup.pl/download/archive/tuu2010/
  i jeszcze raz adres promocji: http://www.tuneup-software.co.uk/promo/
  Proszę o wybaczenie Admina za ten zamęt.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.