GOTD: RonyaSoft Poster Printer za darmo

Dodał: admin wrzesień - 15 - 2011

ronyasoft-poster-printer Tym razem serwis rozdawniczy Giveaway of the Day wita nas kolejną promocją, dzięki której mamy szansę nabyć stworzone przez firmę RonyaSoft oprogramowanie służące do drukowania wielkoformatowych plakatów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu RonyaSoft Poster Printer. Standardowa cena produktu w sklepie internetowym producenta wynosi aktualnie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 16 września, do godz. 9:00 rano.

RonyaSoft Poster Printer to program komputerowy, przeznaczony do drukowania prac wielkoformatowych w postaci plakatów, bannerów czy innych materiałów reklamowych. Z tego też powodu narzędzie to przyda się przede wszystkim właścicielom firm, osobom świadczącym usługi, ale również zwykłym użytkownikom, którzy chcą po prostu wydrukować ulubione zdjęcie w dużym rozmiarze.

Co ważne, RonyaSoft Poster Printer nie wymaga od użytkownika konieczności posiadania plotera. Wystarczy zwykła, domowa lub biurowa drukarka, by samodzielnie wykonać wielkoformatowy wydruk zdjęć i obrazków, dokumentów Microsoft Word, arkuszy Excel, prezentacji PowerPoint, rysunków CAD. Program automatycznie przekształci posiadane przez nas materiały i podzieli wydruk na pojedyncze arkusze A4, dzięki czemu wydrukujemy je na zwykłej drukarce. Producent wskazuje również iż źródłem plakatu może być również skaner TWAIN lub aparat cyfrowy.

Tworzenie plakatów z pomocą RonyaSoft Poster Printer jest bardzo proste: wystarczy wybrać interesujący plik i określić rozmiar wydruku,a  program sam podzieli go na odpowiednią ilość arkuszy. Potem wystarczy już tylko rozpocząć drukowanie, a następnie skleić pojedyncze arkusze.

RonyaSoft Poster Printer został przygotowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ XP / Vista/ 7 (x32/ x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5 MB.

Jak zdobyć RonyaSoft Poster Printer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: RonyaSoft Poster Printer za darmo”

  1. przemo77 pisze:

    Dziwne z opisu wynika ,że program nie posiada polskiej wersji językowej u mnie jest polski język .Mam pytanie czy to tak ma być ?

  2. admin pisze:

    Opis powstaje na podstawie informacji opublikowanych na stronie producenta, które ani słowem nie wspominały o polskiej wersji językowej. Wpis uzupełniony, dzięki za informację!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.