GOTD: Video Booth za darmo

Dodał: admin wrzesień - 25 - 2011

video-booth Tym razem administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day raczą nas oprogramowaniem pochodzącym od firmy Photo Booth i służącym do nagrywania filmów i robienia zdjęć z wykorzystaniem kamerki internetowej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Video Booth. Dzięki tej akcji rozdawniczej mamy szansę zaoszczędzić 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 26 września, do godz. 9:00 rano.

Video Booth to program, który pozwala łatwo robić zdjęcia, wykorzystując do tego wbudowaną lub podłączoną do komputera. Wystarczy tylko uruchomić program, określić lokalizację zdjęcia i wybrać odpowiadający nam tryb robienia zdjęć. Aplikacja oferuje wykonanie pojedynczego zdjęcia oraz wykonywania zdjęć w serii zapisującej cztery kolejne zdjęcia. O wykonywaniu zdjęcia Video Booth informuje migającym ekranem.

Oprócz tego Video Booth potrafi także łatwo i szybko nagrywać filmy, rejestrując obraz z kamerki. Aplikacja umożliwia również upiększenie tak zapisanego materiału poprzez dodanie wielu ciekawych efektów graficznych. Po takiej edycji filmu możemy go zapisać i podzielić się nim z innymi np. poprzez umieszczenie w serwisie Youtube.

Video Booth do poprawnej pracy wymaga obecności systemu operacyjnego Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.98 MB.

Jak zdobyć Video Booth za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Video Booth za darmo”

  1. Wiesiek pisze:

    zły link pobrania

  2. admin pisze:

    Link poprawiony.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.