Norton AntiVirus 2012 na pół roku za darmo

Dodał: admin wrzesień - 9 - 2011

norton-internet-security-2012-beta Ostatnio obserwujemy większy ruch w temacie promocji dotyczących rozwiązań antywirusowych. Do grupy ofert promocyjnych dołączamy propozycję firmy Symantec pozwalającą na przetestowanie najnowszej odsłony jej programu antywirusowego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Norton AntiVirus 2012 wraz z kluczem umożliwiającym korzystanie z produktu przez 180 dni. Sztuczka wykorzystuje niemiecką wersję programu, ale klucz działa również z innymi wersjami językowymi produktu.

Jesień to gorący okres dla producentów oprogramowania antywirusowego. W tym bowiem okresie mają miejsce premiery nowych wersji produktów. Do grona producentów przedstawiających nową edycję swoich rozwiązań antywirusowych dołączył również Symantec, prezentując oprogramowanie oznaczone numerem 2012. Z tej okazji serwis Computelogy przypomina starą sztuczką pozwalającą na przetestowanie najnowszej, premierowej wersji produktu firmy Symantec, wykorzystując do tego starą ale ciągle aktywną promocję antywirusa w nieco już starej wersji.

Zanim przejdziemy do sedna sprawy, czas na krótkie przedstawienie możliwości programu Norton AntiVirus 2012:

Norton Protection System – dostarcza cztery unikalne powłoki zapewniające pełną i skuteczną ochronę neutralizującą wszystkie rodzaje zagrożeń, zanim te zdążą zainfekować komputer.
Insight – sprawdza pochodzenie zapisywanych na komputerze plików oraz analizuje czas ich istnienia oraz obieg wśród użytkowników społeczności, na podstawie czego jest w stanie blokować nowe zagrożenia i blokować je zanim wyrządza jakąkolwiek szkodę.
Download Insight 2.0 – chroni komputer przed niebezpiecznymi programami, informując o potencjalnym zagrożeniu dla zdrowia i stabilności systemu, zanim zaczniesz pobierać plik na dysk komputera.
SONAR 4 Behavioral Protection – monitoruje komputer pod kątem podejrzanego zachowania aplikacji, w celu szybkiego i dokładnego wykrywania oraz blokowania nowych i nieznanych zagrożeń .
Norton Management – moduł oparty o technologię chmury, dzięki czemu możesz pobierać, instalować, aktualizować i odnawiać produktu marki Norton przez Internet z jakiegokolwiek miejsca.
Network threat protection – wykrywania szkodliwe oprogramowanie podczas jego podróży po sieci i eliminuje je zanim osiągnie nasz komputer.
Browser protection – inteligentny moduł ochrony przeglądarki internetowej zapobiegający infekcji komputera podczas przeglądania stron internetowych.
Vulnerability protection – uniemożliwia ataki ze strony cyberprzestępców przy wykorzystaniu luk bezpieczeństwa w systemie oraz zainstalowanych na komputerze aplikacjach.
Bandwidth management – limituje pobieranie aktualizacji produktów Norton wstrzymując poprawki które nie są krytyczne, tak by podczas korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci komórkowej, antywirus nie „zjadł” całego limitu transferu i nie naraził użytkownika na wysokie rachunki.
Norton Pulse Updates – aktualizuje system ochrony co 5-15 minut— bez ingerencji użytkownika —zapewniając stałą ochronę przed najświeższymi zagrożeniami.
Norton Control Center – daje łatwy dostęp do ustawień programu oraz oferuje webowy interfejs do usług Nortona oferując szczegółowy i uproszczony tryb widoku.
Email and instant message monitoring – skanuje wiadomości poczty elektronicznej oraz komunikatory internetowe w poszukiwaniu podejrzanych linków, załączników i innych sztuczek cyberprzestępców w celu kradzieży tożsamości lub innych prywatnych bądź wrażliwych danych.
Norton Bootable Recovery Tool – pozwala na tworzenie ratunkowego dysku CD/DVD/USB pozwalającego na przywrócenie systemu do życia, jeżeli nie uruchamia się on w skutek infekcji złoźliwym oprogramowaniem.
Silent mode – wstrzymuje się z wyświetlaniem alertów i aktualizacji, które nie są krytyczne, w czasie gdy oglądamy filmy lub gramy w gry w trybie pełnoekranowym.
Smart scheduler – inteligentny harmonogram uruchamia skanowanie i aktualizacje tylko wtedy gdy nie korzystasz z komputera.
Monthly report – miesięczne raporty informują jakie czynności Norton AntiVirus wykonał w ostatnim miesiącu
Power saver settings – maksymalnie oszczędza baterię laptopa przez odkładanie czynności, które nie są krytyczne do czasu gdy komputer zostanie podłączony do prądu.

Jak zdobyć Norton AntiVirus 2012 na pół roku za darmo?

Trzeba przyznać, że w tym przypadku operacja jest dużo bardziej skomplikowana niż pobranie promocyjnego pliku instalacyjnego i instalacja produktu. Cały proces sprowadza się do instalacji starszej wersji antywirusa, zapisania promocyjnego klucza licencyjnego i jego użycie z najnowszą wersją produktu. Cała operacja została zilustrowana czytelnymi zrzutami ekranu, które znajdziecie na stronie opisującej tą promocję ;)

Strona promocji


3 komentarze to “Norton AntiVirus 2012 na pół roku za darmo”

  1. kurnik pisze:

    fajnie :) kiedys w vobisie przy zakupie kompa dostalam dodatkowo wlasnie nortona i musze powiedziec ze jestem zadowolona, przetestuje najnowsza wersje a potem pewno zakupie upg

  2. tumbmart pisze:

    też dostałem z kompem i teraz mam opcję z mailingu zakupu taniej, jako stały klient przy czym wersji internet security, gdyby nie to – pełna ochrona i dobra cena, to pewnie bym się też w te sztuczki z 6 miesiącami gratis bawił ;)

  3. marek pisze:

    płace za Nortona już 2 razy i już nie bęnde płaćił.dosyc.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.