Testuj za darmo BullGuard Internet Security 12 Beta

Dodał: admin wrzesień - 11 - 2011

bullguard-internet-security Kolejna w tym tygodniu promocja oprogramowania antywirusowego, tym razem od firmy BullGuard. Producent ten przygotowuje się do premiery nowej wersji swojego pakietu zabezpieczającego przed złośliwym oprogramowaniem, któryaktualnie znajdują się w fazie beta-testów. Niniejsza oferta pozwali nam testować całkowicie legalną i darmową pełną wersję programu BullGuard Internet Security w wersji 12 Beta.  Zarówno sam pakiet jak i cały serwis beta-testów jest w języku angielskim.

Część producentów oprogramowania antywirusowego ma już za sobą premiery najnowszych wersji produktów. Wśród grupy firm, które jeszcze pracują nad przygotowaniem nowych wydań, znajdziemy producenta BullGuard. Programiści BullGuard najwyraźniej ostro wzięli się za robotę, gdyż efektem ich prac ma być bezpośrednie przeskoczenie z wersji oznaczonej numerem 10 do 12. Czy ów skok ma odzwierciedlać rewolucyjne zmiany w pakiecie czy jest tylko rodzajem chwytu marketingowego? Trudno powiedzieć.

W każdym razie dzięki otwartości BullGuard na opinie Internautów każdy zainteresowany sam może sprawdzić co szykują dla nas programiści tego producenta. Wystarczy zgłosić chęć uczestniczenia w beta-testach BullGuard, wypełnić wymagane dane w profilu testera i wysłać zgłoszenie uczestnictwa w testach programu BullGuard Internet Security 12 Beta.

Trzeba przyznać, że producent wymaga od nas podania dosyć wielu danych, w tym np. konfiguracji naszego komputera oraz deklaracji dotyczącej dyspozycyjności oraz możliwych form testów, które będziemy w stanie przeprowadzić. W związku z tym beta testy są raczej przeznaczone dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego. Producent deklaruje również iż dla najlepszych betatesterów przewidział odpowiednie wynagrodzenie motywacyjne.

Dla przypomnienia: BullGuard Internet Security to pakiet oprogramowania zabezpieczającego zapewniający – według zapewnień producenta – kompleksową ochronę komputera podczas korzystania z Internetu. W skład pakietu wchodzi moduł antywirusowy, antyspyware, antyphishingowy, a także filtr antyspamowy oraz narzędzie do wykonywania kopii zapasowych. Dodatkowo producent chwali się takimi funkcjami programu jak ochrona behawioralna, tryb gracza, w którym pakiet minimalizuje użycie zasobów czy moduł wspomagający bezpieczne przeglądanie stron internetowych.

Jak testować BullGuard Internet Security 12 za darmo?

Wystarczy odwiedzić dedykowaną stronę beta-testów i zgłosić swój udział podając swój adres e-mail. W odpowiedzi otrzymamy wiadomość z linkiem weryfikacyjnym, który umożliwi jednocześnie stworzenie konta beta-testera. Chociaż wiadomość weryfikacyjna jest wysyłana automatycznie to może dotrzeć do nas z opóźnieniem.

Strona testów


1 komentarz to “Testuj za darmo BullGuard Internet Security 12 Beta”

  1. AQ pisze:

    Według mnie nie ma o co się starać. Używałem już tego oprogramowania miałem licencję na rok, a zrezygnowałem po zaledwie kilkunastu dniach. Bardzo upierdliwy był w stosunku do gier i innego oprogramowania, często je blokował uznając za wirusy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.