TuneUp Utilities 2011 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 19 - 2011

tuneup-utilities-2010-box Amerykański oddział firmy TuneUp kojarzonej jednoznacznie z popularnym oprogramowaniem do optymalizacji i przyspieszania komputera, przygotował promocję dzięki której każdy zainteresowany może przetestować najnowszą wersję produktu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TuneUp Utilities 2011. Standardowa cena tego produktu u polskiego dystrybutora wynosi obecnie 150zł. Klucz licencyjny działa również z polską wersją językową aplikacji.

TuneUp Utilities 2011 to bardzo dobrze znany i ceniony program służący do poprawy szybkości działania systemu oraz zwiększania jego wydajności poprzez zabiegi optymalizujące. Warto wspomnieć, że oferowana w tej promocji wersja programu jest najnowszą obecnie dostępną w sprzedaży edycją produktu, choć w niedługim czasie czeka nas zapewne premiera wersji oznaczonej numerem 2012.

Myślę, że produkt jest na tyle dobrze znany, iż nie ma potrzeby szczegółowego opisywania aplikacji. Zamiast tego w ślad za producentem przedstawiam poniżej zmiany i nowości wprowadzone w TuneUp Utilities 2011:

 • TuneUp Deactivator z TuneUp Programs-on-Demand Technology – moduł pozwala na szybkie wyłączenie zbędnych programów z listy elementów autostartu, usług, procesów pracujących w tle oraz zaplanowanych zadań. Jak zapewnia producent, pozwala to na drastyczne przyspieszenie komputera bez potrzeby odinstalowywania aplikacji
 • Dziesięciokrotnie silniejszy tryb Turbo – pozwala za zaledwie jednym kliknięciem wyłączenie aż 70 czynników, dzięki którym systemy Windows 7, Vista oraz XP wyraźnie przyspieszą. Opcja jest dedykowana przede wszystkim graczom oczekującym maksymalnej wydajności.
 • Status optymalizacji – dzięki któremu wystarczy jedynie rzut oka, by wiedzieć w jakim stopniu nasz komputer został zoptymalizowany
 • Funkcja oceny programów – opcja pomoże nam podjąć decyzję odnośnie wyłączenia konkretnych aplikacji w celu przyspieszenia pracy komputera
 • Nowy Start Center TuneUp – producent zapewnia, iż najnowsza wersja produktu posiada jeszcze bardziej prostszy, bardziej przyjazny i nowoczesny interfejs użytkownika, dający szybki dostęp do wszystkich funkcji programu.
 • Widok „Wszystkie funkcje programu” – ta funkcja powinna, zdaniem producenta, zainteresować wszystkich miłośników tuningu. Daje ona błyskawiczny dostęp do wszystkich opcji w oferowanych przez program.

Należy jednak wspomnieć, że entuzjastyczne opisy serwowane nam przez producenta nie do końca pokrywają się z opiniami użytkowników TuneUp Utilities 2011. Internauci często zarzucają producentowi, że nowa wersja działa ociężale i sama niepotrzebnie obciąża zasoby komputera. Krytyczne uwagi dotknęły również nowy interfejs użytkownika.

Jak zdobyć TuneUp Utilities 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić bardzo krótki formularz rejestracyjny. Po kilku chwilach na naszą skrzynkę trafi wiadomość z linkiem weryfikacyjnym. Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni na stronę z naszym kluczem licencyjnym. Klucz działa również z polską wersją językową produktu.

Strona promocji Promocja zakończona!


9 komentarzy to “TuneUp Utilities 2011 za darmo”

 1. tadeusz242 pisze:

  Super Program i do tego jeszcze po Polsku.

 2. Anonim pisze:

  Super, tylko już się skończyły klucze. Na szczęście udało mi się dowiedzieć o promocji dużo wcześniej z innego serwisu i otrzymać klucz.

 3. admin pisze:

  Wielka szkoda, że akcja skończyła się tak szybko. W chwili dodawania wpisu wszystko działo w najlepsze, więc mam nadzieję, że co najmniej kilka osób z powodzeniem skorzystało z akcji ;)

 4. Anonim pisze:

  Co dobre szybko się rozchodzi :)

 5. BigBadBon pisze:

  ja to mam pecha, podrzuciłem ten adres koledze, a gdy kilkanaście minut później chciałem skorzystać to kluczy już nie było, on jeszcze zdążył…

 6. mario7397 pisze:

  moge dac kazda ilosc dzialajacych kluczy dotegoprogramu,moje gg 15799823

 7. łowca pisze:

  @mario7397 czy aby na pewno legalne te klucze, że tak je rozdajesz? Bo jeśli nie to mnie nie interesuje twoja oferta. Używam wyłącznie legalnych programów a uczestnictwo w rozmaitych konkursach i promocjach sprawia mi wiele radości. Jestem swego rodzaju łowcą- myśliwym, a nie kłusownikiem :)
  Adminie wyrzuć tego typa z forum lub powiadom prokuraturę o domniemaniu popełnienia przestępstwa!

 8. bla bla pisze:

  lowca…….. ale zes zablysna jaki z ciebie porzadzny obywatel heh takich sie tylko wstydzic :) co z wszystkch prokuratura strasza pff

 9. Pheat pisze:

  @Łowca nie bądź taki hop do przodu, nie osądzaj książki po okładce

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.