uRex DVD Ripper Platinum za darmo

Dodał: admin wrzesień - 17 - 2011

urex-dvd-ripper-platinum Oto kolejna promocja, która wzbogaci kategorię oprogramowania przeznaczonego do rippowania i konwersji plików wideo. Tym razem do zgarnięcia jest narzędzie firmy uRexsoft, które nie miało jeszcze okazji gościć na TechnetBlogu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu uRex DVD Ripper Platinum. Standardowo narzędzie to jest oferowane w cenie 35$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Akcja rozdawnicza potrwa do 30 września.

uRex DVD Ripper Platinum to funkcjonalne oprogramowanie przeznaczone do rippowania filmów z płyt DVD, w pełni kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows XP, VISTA and Windows 7. Jak informuje nas producent tej aplikacji, uRex DVD Ripper Platinum pomoże nam łatwo przekonwertować ulubione filmy na płytach DVD do postaci klipów wideo w formatach AVI, WMV, MP4, MOV, M4V, 3GP, MPG, MPEG, FLV, itd. Co więcej aplikacja pozwala również na tworzenie filmów, które można odtworzyć na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android, urządzeniach iPhone, iPod, iPad, PSP i innych.

Jaki są najważniejsze możliwości produktu uRex DVD Ripper Platinum?

  • Rippowanie i konwersja filmów na DVD do formatów MP4, AVI, WMV, MOV, FLV, M4V i innych
  • Rippowanie i konwersja filmów dla urządzeń przenośnych iPod, iPad, iPad 2, iPhone, Apple TV, Android, PSP i innych
  • Wyodrębnianie ścieżek dźwiękowych z płyt DVD i ich zapis w postaci plików MP3, WMA, WAV, AAC, M3A, itd.
  • Edycja plików wideo poprzez przycinanie, dzielnie, dopasowywanie ustawień jasności i kontrastu oraz innych efektów.
  • Zapisywanie pojedynczych klatek filmu w postaci plików JPG lub BMP.

uRex DVD Ripper Platinum powinien poprawnie współpracować z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit). Producent zaleca, by komputer wyposażony był w procesor o częstotliwości co najmniej 1 GHz., minimum 256 MB pamięci RAM oraz posiadał przynajmniej 100 MB wolnej przestrzeni dyskowej na potrzeby instalacji produktu.

Jak zdobyć uRex DVD Ripper Platinum za darmo?

Będziemy musieli w tym celu odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji umieszczoną w serwisie producenta. Znajdziemy tam zarówno odsyłacz do pliku instalacyjnego programu, jak również klucz licencyjny, które należy użyć do aktywacji produktu. Aktywacji należy dokonać do 30 września.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.