50 licencji na cFosSpeed za darmo

Dodał: admin październik - 15 - 2011

cfosspeed Rozdawnicze szaleństwo anglojęzycznego serwisu z oprogramowaniem – Softpedia już na półkmetku! Przed nami piętnasta oferta promocyjna, w której do zgarnięcia jest narzędzie pozwalające na przyspieszenie naszego łącza internetowego. Przedmiotem niniejszej promocji jest 50 legalnych i darmowych pełnych wersji programu cFosSpeed. Wartość pojedynczej licencji to obecnie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Akcja będzie aktywna przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

cFosSpeed to lider na rynku oprogramowania do zwiększania szybkości łącza w paśmie pobierania i wysyłania, a także nieoceniona pomoc dla graczy biorących udział w internetowych rozgrywkach. cFosSpeed to aplikacja zarządzająca ruchem sieciowym i zajmująca się przydzielaniem priorytetów przesyłanym pakietom sieciowym w celu optymalizacji wykorzystania łącza i przeciwdziałaniu „zapychaniu” pasma, które ma negatywny wpływ na komfort korzystania z sieci.

Jak chwali się sam producent, korzystanie z cFosSpeed pozwala na zmniejszenie pingów podczas rozgrywek online, stabilizację prędkości przesyłania i odbierania danych podczas dużego obciążenia łącza internetowego, redukcję problemów z przesyłaniem strumieni audio i wideo, poprawę jakości rozmów (VoiP), a także usprawnienie połączenia z Internetem wykorzystującego sieć telefonii komórkowej.

Jakkolwiek cFosSpeed to bardzo dobre narzędzie przydatne szczególnie graczom i osobom często pobierającym duże ilości danych lub obciążających łącze w inny sposób, to należy pamiętać, że aplikacja ta nie jest żadnym cudownym lub magicznym narzędziem, które zmieni np. nasze łącze o deklarowanej prędkości 1 Mb/s w 2 Mb/s. Program potrafi wymusić bardziej optymalne wykorzystanie łącze przekładające się na maksymalne jego użycie, nie ominie jednak limitów narzuconych przed dostawcę usługi.

Jak zdobyć cFosSpeed za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.