50 licencji na EASEUS Partition Master Professional

Dodał: admin październik - 20 - 2011

Rozdawnicze szaleństwo anglojęzycznego serwisu z oprogramowaniem – Softpedia, trwa w najlepsze! Dwudziesty konkurs daje szansę wzbogacenia się o popularne już narzędzie, służące do zarządzania i wykonywania operacji na dyskach i partycjach. Przedmiotem promocji jest 50 legalnych i darmowych kluczy licencyjnych uprawniających do korzystania z pełnej wersji programu EASEUS Partition Master w wersji 9 Professional. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora promocji.

Przypomnijmy, że EASEUS Partition Master Professional jest narzędziem oferowanym w dwóch różnych wariantach. Wersja w cenie 20$ dostarczana jest wraz z modułem umożliwiającym tworzenie dysków ratunkowych w oparciu o system Linux, zaś wersja w cenie 40$ posiada w standardzie środowisko WinPE. O ile tańszy produkt jest stosunkowo często przedmiotem promocji, to wersja z WinPE stanowi już prawdziwą gratkę. Z informacji podanych na stronie promocji, a w szczególności z przedstawionej tam wartości pojedynczej nagrody wynika, że w tym przypadku mamy prawdopodobnie do czynienia właśnie z promocją EASEUS Partition Master Professional z WinPE ;)

Easeus Partition Master 9 Professional jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

EASEUS Partition Master 9.0.0 Professional do swojego działania potrzebuje systemu operacyjnego Windows  2000/ XP/ Vista/ 7 (włącznie z SP1). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 49.8 MB.

Jak zdobyć licencję na EASEUS Partition Master Professional za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.