50 licencji na Emsisoft Anti-Malware za darmo

Dodał: admin październik - 10 - 2011

emsisoft-anti-malware Jeden z największych serwisów poświęconych tematyce oprogramowania – anglojęzyczna Softpedia z okazji 10 rocznicy powstania rozdaje swoim czytelnikom pełne wersje różnych produktów. Dziś do zgarnięcia oprogramowanie antywirusowe. Przedmiotem akcji jest 50 legalnych i darmowych licencji uprawniających do korzystania z pełnej wersji  Emsisoft Anti-Malware. Wartość pojedynczej licencji wraz z roczną subskrypcją to wydatek ok. 70 zł. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Konkurs potrwa tylko do jutra – 11 października, do godz. 12:00.

Emsisoft Anti-Malware produkcji niemieckiej firmy Emsi Software GmbH, to następca rozwijanego wcześniej programu a-squared Anti Malware. Aplikacja przeznaczona jest do wykrywania i zwalczania szkodliwych kodów w postaci robaków internetowych, trojanów, modułów szpiegowskich i reklamowych, rootkitami, keyloggerami, a także złośliwego oprogramowania innego typu.

Emsisoft Anti-Malware posiada dwusilnikowy moduł antywirusowy, którego celem jest zapewnienie maksymalnej ochrony antywirusowej (aplikacja oprócz własnego silnika antywirusowego wykorzystuje również rozwiązanie firmy Ikarus). Program oferuje możliwość skanowania komputera w 4 różnych trybach, pozwalających m.in. na szybkie przeskanowanie systemu pod kątem obecności złośliwego oprogramowania oraz dogłębne przeszukiwanie dysków twardych.

Producent programu chwali się również, że Emsisoft Anti-Malware w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku produktów tego typu nie oferuje wyłącznie funkcjonalności skanowania na żądanie, a oferuje również moduł ochrony behawioralnej monitorujący w czasie rzeczywistym zachowanie uruchamianych aplikacji i blokujący działania podejrzanych kodów.

Jak zdobyć Emsisoft Anti-Malware za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych do jutra do godz. 12:00 organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.