50 licencji na Revo Uninstaller Pro za darmo

Dodał: admin październik - 12 - 2011

revo-uninstaller-pro Softpedia zgodnie z wcześniej założonym planem, z okazji 10 rocznicy swojego istnienia publikuje kolejne 24-godzinne promocje, w których do zgarnięcia są darmowe licencje na znane, markowe i komercyjne produkty. Przedmiotem kolejnej promocji jest 50 legalnych i darmowych kluczy licencyjnych uprawniających do korzystania z pełnej wersji programu Revo Uninstaller Pro. Kupując produkt na standardowych warunkach musimy liczyć się z wydatkiem 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim.

Revo Uninstaller Pro to narzędzie, która przyda się wszystkim osobom, które często instalują nowe oprogramowanie na własnym komputerze, a chciałyby zachować jednocześnie zachować porządek podczas ich deinstalacji. Revo Uninstaller Pro jest rozbudowanym zamiennikiem systemowego appletu Dodaj/Usuń programy, oferując dużo większą liczbę funkcji oraz wyższą skuteczność w całkowitym odinstalowywaniu niepotrzebnych aplikacji.

Podstawową funkcją Revo Uninstaller Pro jest odinstalowywanie zbędnych programów, tak jak odbywa się to za pomocą narzędzia systemowego. Jak zapewnia nas producent, dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów jego produkt może pochwalić się dużo wyższą skutecznością w usuwaniu wszystkich elementów, jakie umieszczał w komputerze nowo instalowany program. Aplikacja oferuje również tryb wymuszonej deinstalacji, która pomaga usunąć pozostałości po już odinstalowanych produktach.

Oprócz tego w Revo Uninstaller Pro znajdziemy także moduł monitorujący w czasie rzeczywistym wszystkie instalowane aplikacje, wraz z komponentami, które umieszczają w systemie, moduł wielopoziomowych kopii zapasowych usuwanych wpisów rejestru oraz ważnych plików i folderów. W programie znajdziemy także wiele modułów pozwalających na oczyszczenie systemu ze zbędnych plików.

Jak zdobyć Revo Uninstaller Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.