BDlot DVD Clone Ultimate za darmo

Dodał: admin październik - 13 - 2011

bdlot-dvd-clone-ultimate Przed nami kolejna reaktywacja akcji promocyjnej produktów marki BDlot. Tym razem producent oprogramowania do konwersji multimediów rozdaje narzędzie do tworzenia idealnych kopii płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot DVD Clone Ultimate. Standardowa cena produktu nie uległa zmianie i w dalszym ciągu wynosi 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do 20 października.

Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. BDlot DVD Clone Ultimate daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

BDlot DVD Clone Ultimate podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Jak zdobyć BDlot DVD Clone Ultimate za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. Znajdziemy tam odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz klucz licencyjny niezbędny do aktywacji produktu. Pamiętajmy, że aktywacji produktu należy dokonać do 20 października.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.