BDlot DVD ISO Master za darmo

Dodał: admin październik - 27 - 2011

Baza Halloween-owych promocji powiększa się z dnia na dzień. Do tego specyficznego klubu producentów dołącza teraz także firma LotSoft, ze swoim narzędziem do tworzenia kopii zapasowych płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot DVD ISO Master w wersji 3.0. Co ciekawe, strona domowa produktu zawiera informację, że program dystrybuowany jest na licencji freeware. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

BDlot DVD ISO Master jest bezpłatnym narzędziem służącym do tworzenia kopii zapasowych płyt DVD w postaci plików z obrazami dysku w formacie ISO. Z pomocą narzędzia wykonamy kopię zwykłych nośników oraz szyfrowanych płyt DVD bez konieczności instalacji i korzystania z dodatkowych narzędzi.

Aplikacja poradzi sobie z usuwaniem ograniczeń dotyczących regionów DVD, a także omijaniem takich zabezpieczeń jak CSS, CPRM, CPPM, APS, UOPs, ARccOS, Rip-Guard, oraz Disney X.  W BDlot DVD ISO Master znalazła się również funkcja pozwalająca na nagrywanie stworzonych z pomocą programu obrazów na nośnikach optycznych. Firma LotSoft chwali się, że BDlot DVD ISO Master tworzy idealne kopie backupowanych nośników, nie ma więc mowy o jakiejkolwiek utracie jakości kopiowanego filmu, czy pominięciu niektórych danych.

BDlot DVD ISO Master bez problemów uruchomimy na systemach Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit). Producent rekomenduje instalację programu na komputerze wyposażonym co najmniej w procesor 1 GHz, 256 MB pamięci RAM oraz kartę graficzną 256 MB RAM.

Jak zdobyć BDlot DVD ISO Master za darmo?

Program możemy pobrać klikając w przycisk Download opublikowany na specjalnie przygotowanej stronie promocji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.