GOTD: Chrysanth Journal za darmo

Dodał: admin październik - 12 - 2011

chrysanth-journal „Drogi pamiętniku!” – jeżeli takie zdanie nie jest wam obce i chcecie prowadzić swoje prywatne zapiski w nowoczesnej, cyfrowej formie, to dzisiejsza promocja serwisu Giveaway of the Day jest właśnie dla was! Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Chrysanth Journal. Dzięki hojnej ręce autora tego produktu mamy dziś szansę zaoszczędzić ok. 55$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 13 października, do godz. 9:00 rano.

Chrysanth Journal to program określany przez jego producenta, firmę Chrysanth Software jako cyfrowy pamiętnik. Jeżeli macie jakąś życiową historię, którą warto udokumentować i zachować dla przyszłych pokoleń to zdaniem autora programu, jej spisywanie warto zacząć już teraz, wykorzystując możliwości jakie daje nowoczesne oprogramowanie komputerowe.

Firma Chrysanth Software chwaląca się tytułem lidera na rynku cyfrowych dzienników i pamiętników deklaruje, że Chrysanth Journal posiada dużo więcej zalet i możliwości niż tradycyjny papierowy pamiętnik. Aplikacja nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, a z jej obsługą poradzi sobie nawet początkujący użytkownik komputera.

Główne cechy produktu:

  • jest bezpieczny i zapewnia odpowiednią ochronę prywatności
  • pozwala na bardziej ekspresyjne wyrażanie uczuć
  • pozwala łatwo i wygodnie prowadzić prywatny dziennik
  • daje dostęp do wszystkich wpisów w mgnieniu oka
  • organizuje cyfrowe fotografie związane z wpisami
  • pozwala na uruchamianie go z pendrive i innych nośników

Chrysanth Journal został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7 x32/ Vista/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.5 MB.

Jak zdobyć Chrysanth Journal za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.