GOTD: A-PDF to Image Converter za darmo

Dodał: admin październik - 4 - 2011

a-pdf-pdf-to-image Jeżeli potrzebujecie narzędzia, które przekonwertuje dokumenty w formacie PDF do postaci plików graficznych to bardzo dobrze trafiliście. Dzięki dzisiejszej promocji GOTD do zdobycia jest właśnie taki produkt, stworzony przez firmę A-PDF.COM. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu A-PDF to Image. Produkt ten jest dostępny w standardowej sprzedaży w  internetowym sklepie producenta, gdzie cena wynosi aktualnie 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 5 października, do godz. 9:00 rano.

A-PDF to Image Converter to proste w obsłudze i przydatne narzędzie do przeprowadzania konwersji dokumentów w formacie PDF do postaci plików graficznych, które pomoże nam zapisać potrzebne pliki w takich formatach graficznych jak np. JPEG, PNG, BMP oraz  TIFF. Producent zapewnia przy tym, że A-PDF to Image Converter zachowuje doskonałą jakość tworzonych plików, tak byśmy mogli korzystać z obrazów bez żadnych zniekształceń czy artefaktów.

Oprócz podstawowych funkcji związanych z konwersją dokumentów, A-PDF to Image Converter pozwala także na definiowanie jakości tworzonych obrazków, wybór koloru oraz rozdzielczości. Program umożliwia konwersję całego dokumentu lub tylko zdefiniowanego zakresu stron. Sam proces konwersji ma odbywać się szybko i sprawnie. Efektywną konwersję zapewnia wykorzystanie konwersji w trybie wsadowym. Producent zapewnia także, że pomimo szybkości w przetwarzaniu plików PDF, A-PDF to Image Converter zachowuje dokładny rozkład grafiki i tekstu w konwertowanych dokumentach.

A-PDF to Image Converter został przystosowany do jego wykorzystywania pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 18.6 MB.

Jak zdobyć A-PDF to Image Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.