GOTD: Advanced Registry Doctor Pro 9.4 za darmo

Dodał: admin październik - 3 - 2011

advanced-registry-doctor Nowy tydzień zaczynamy od przejrzenia oferty serwisu Giveaway of the Day. Dziś znajdziemy tam promocję przygotowaną wspólnie z firmą Elcor Software, dzięki której możemy zdobyć narzędzie pomocne przy rozwiązywaniu problemów z rejestrem systemowym. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Advanced Registry Doctor Pro w wersji 9.4. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 25$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 4 października, do godz. 9:00 rano.

Advanced Registry Doctor Pro to program służący do skanowania, diagnostyki i rozwiązywania wielu problemów związanych z rejestrem systemowym,  których rozwiązanie zapobiegnie nieprawidłowościom w działaniu systemu lub jego awariom, a także może w znaczący sposób wpłynąć na wzrost wydajności pracy całego komputera. Co więcej, Advanced Registry Doctor Pro 9.4 został wyposażony w zestaw zaawansowanych narzędzi, jak np. moduł defragmentacji rejestru z wbudowanym harmonogramem, funkcja tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych rejestru, historię zmian i wiele innych, przydatnych dodatków.

Advanced Registry Doctor Pro 9.4 skanując rejestr w poszukiwaniu nieprawidłowości bierze pod uwagę m.in następujące typy danych: ścieżki dostępu aplikacji, informacje o odinstalowanych programach, obiekty COM/ActiveX, pliki pomocy, rozszerzenia plików, pliki czcionek, listy ostatnio używanych plików, współdzielone foldery i biblioteki DLL, aplikacje umieszczone w autostarcie oraz skróty Windows/MS-DOS. Dzięki opcji automatycznego leczenia program może automatycznie naprawić wszystkie odnalezione problemy, dzięki czemu od użytkownika nie jest wymagana wiedza w zakresie funkcjonowania systemu oraz rejestru. Zaawansowani użytkownicy mogą zrezygnować z funkcji „autopilota” i naprawiać wszystkie problemy ręcznie.

Advanced Registry Doctor Pro 9.4 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/ Vista/ XP (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.20 MB.

Jak zdobyć Advanced Registry Doctor Pro 9.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


10 komentarzy to “GOTD: Advanced Registry Doctor Pro 9.4 za darmo”

 1. AQ pisze:

  Uważajcie na to, nieźle potrafi rozpierdzielić system.

 2. FreeGhost pisze:

  Święte słowa!
  testowałem go jakiś rok temu ( a może dwa – już nie pamiętam)… na szczęście miałem kopię zapasową systemu. Od tamtej pory omijam ten program szerokim łukiem:)

 3. mario7397 pisze:

  no dzieki panowie za ostrzezenie,bo wlasnie mialem go sobie potestowac,ale wasze opinie skutecznie mnie zniechecily,osobiscie uzywam advanced system care pro w najnowszej wersji i tune up utilites,i oba jeszcze mi nic nie zrobily z ststemem ,tak ze spokojnie z czystum sumieniem moge polecic,jakktos chce kluczyki do tych programow to moge dac,gg.15799823

 4. AQ pisze:

  @mario7397 jeśli masz TuneUp Utilities to nie daj się skusić na tego rodzaju szkodnika. Nieźle mi poharatał system, do tego stopnia, ze trzeba go było reanimować z kopii. Także używam TuneUp Utilities 2011, ale jestem otwarty na nowości, co czasem kończy się właśnie w ten sposób. Na szczęście EaseUS Todo Backup Workstation 3.0 potrafi w razie potrzeby wszystko naprawić :)

 5. mario7397 pisze:

  AQ,kolego, amozesz mi dac namiar na ten program,albo odedzwij sie na moje gg

 6. mario7397 pisze:

  znalazlem wersje free,jest jakas pro? albo cos?

 7. AQ pisze:

  Wersja free jest zupełnie wystarczająca. Ta którą ja posiadam jest odpłatna.

 8. mario7397 pisze:

  AQ mistrzu,zapomniales dodac ze to EaseUS Todo Backup Workstation 3.0 niestety nie dziala na win 7! a szkoda!

 9. AQ pisze:

  Niczego nie zapomniałem bo działa przynajmniej na moim W7x 64 bity! Nie rozumiem skąd masz takie informacje???

 10. AQ pisze:

  A tu opis po angielsku niestety, ale jest napisane, że działa na W7x32/64
  http://www.todo-backup.com/business/workstation-backup.htm

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.