GOTD: Ashampoo Registry Cleaner za darmo

Dodał: admin październik - 14 - 2011

ashampoo-registry-cleaner Dzięki dzisiejszej promocji serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day gościem TechnetBloga jest znowu oprogramowanie marki Ashampoo, które tym razem może pomóc nam w optymalizacji rejestru systemowego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Registry Cleaner. Producent nie zmieniał w ostatnim czasie ceny produktu i w dalszym ciągu wynosi ona 15$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 15 października, do godz. 9:00 rano.

Ashampoo Registry Cleaner to proste narzędzie, które pozwoli nam odzyskać dawną sprawność i szybkość działania systemu. Program potrafi bowiem szybko i bezpiecznie usunąć zbędne bądź uszkodzone klucz rejestru mające ujemny wpływ na wydajność komputera.

Ashampoo Registry Cleaner potrafi również zarządzać wpisami odpowiadającymi za uruchamianie programów wraz ze startem sytemu, posiada możliwość naprawienia uszkodzonych acz ważnych kluczy, a także usuwania zbędnych pozostałości po wcześniej usuniętych aplikacjach.

Co ważne, firmy Ashampoo wyposażyła swój produkt w moduł tworzenia kopii zapasowych rejestru w czasie rzeczywistym na wypadek, gdyby czynności optymalizacyjne zakończyły się niepowodzeniem. Program pozwala też na indywidualne przywracanie zapisanych kopii zapasowych, a także przywracanie poszczególnych kluczy, które zostały usunięte w procesie optymalizacji.

Główne cechy programu Ashampoo Registry Cleaner:

 • prosty i intuicyjny interfejs użytkownika
 • zoptymalizowane algorytmy wyszukiwania
 • w pełni automatyczne usuwanie niepotrzebnych wpisów rejestru
 • naprawa błędnych i uszkodzonych kluczy
 • przeszukiwanie rejestru pod kątem kluczy naruszających prywatność użytkownika
 • kopia zapasowa w czasie rzeczywistym

Ashampoo Registry Cleaner został przygotowany do pracy na komputerach z systemami operacyjnym Microsoft Windows XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.22 MB

Jak zdobyć Ashampoo Registry Cleaner za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Ashampoo Registry Cleaner za darmo”

 1. Jeżeli ktoś nie zdąży z pobraniem i instalacją tego programu do jutra do 9.00 rano, to może to bez ograniczeń czasowych, za darmo i legalnie zrobić na tej stronie: http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Registry-Cleaner,Program,Windows,27329.html

 2. Internet Exploorer pisze:

  Kto nie zdążył z pobraniem i instalacją tego programu, zapraszam po pełną darmową wersję tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Registry-Cleaner,Program,Windows,27329.html
  Ograniczeń czasowych brak.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.