GOTD: Blue Jet Button za darmo

Dodał: admin październik - 10 - 2011

blue-jet-button Nowy tydzień w serwisie z akcjami rozdawniczymi, których przedmiotem jest oprogramowanie, zaczyna się od promocji produktu firmy Ixide Tools, które pomoże nam zorganizować i zarządzać skrótami do programów czy plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Blue Jet Button. Standardowa cena tego produktu została ustalona na 25$ i tyle możemy dziś zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 11 października, do godz. 9:00 rano.

Blue Jet Button to proste w użyciu narzędzie będące toolbarem ułatwiającym zarządzanie i uporządkowaną organizację skrótów do najczęściej używanych aplikacji i plików. Jak zapewnia nas producent, dzięki tej aplikacji wszystkie najważniejsze skróty będą znajdować się cały czas pod ręką, a my zaoszczędzimy dzięki temu mnóstwo czasu.

Z opisu aplikacji opublikowano na stronie domowej produktu wynika, że Blue Jet Button powstał jako odpowiedź na potrzeby użytkowników pracujących z względnie stałym zestawem aplikacji i szukających sposobu na ich szybkie uruchamianie. Oczywiście możemy skorzystać również ze standardowych narzędzi systemu Windows – pulpitu oraz paska szybkiego uruchamiania. Trzeba jednak przyznać, że duża ilość skrótów skutecznie uniemożliwia wygodne korzystanie z wymienionych wcześniej miejsc. Blue Jet Button ma według producenta rozwiązywać ten problem.

Instalacja programu Blue Jet Button jest bardzo szybka, a zapoznanie się z zasadą działania i korzystanie z jego udogodnień zajmuje tylko kilka sekund. Producent zwraca również uwagę, że w przeciwieństwie do innych tego typu narzędzi dostępnych na rynku, Blue Jet Button nie obciąża systemu i nie zużywa cennych zasobów systemowych. Producent zapewnia także, że produkt posiada prosty w obsłudze interfejs użytkownika i umożliwia dopasowanie toolbara do własnych potrzeb i upodobań.

Blue Jet Button został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP (x32/x64)/ Windows Server 2003 (x32/x64)/ Windows Vista (x32/x64)/ Windows Server 2008/ Windows 7/ Windows 7 (x32/x64)/ Windows Server 2008 R2. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.54 MB.

Jak zdobyć Blue Jet Button za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.