GOTD: DP Animation Maker 2.0 za darmo

Dodał: admin październik - 29 - 2011

Na sobotę administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali wspólnie z firmą DesktopPaints promocję narzędzia graficznego służącego do szybkiego tworzenia animowanych plików graficznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu DP Animation Maker w wersji 2.0. Standardowo produkt ten można nabyć w cenie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 30 października, do godz. 9:00 rano.

DP Animation Maker 2.0. jest funkcjonalnym i prostym w użyciu oprogramowaniem, pozwalającym na tworzenie takich elementów graficznych jak animowane tła, animowane pliki GIF przeznaczone na strony internetowe, i innego typu animacje. Producent deklaruje, że szeroki wachlarz narzędzi dostępnych w programie pozwala na przetworzenie niemal każdego obrazka w profesjonalnie wyglądającą animację.

Najważniejszą cechą produktu DP Animation Maker 2.0 jest prostota jego obsługi. Do stworzenia nowej animacji potrzebujemy zaledwie jednego obrazka. Z pomocą programu szybko i bez problemów dodamy do niego niezbędne efekty graficzne, a także dodatkowe elementy kompozycji. Aplikacja umożliwia eksport gotowej animacji do trzech najbardziej popularnych formatów: animowanego obrazka GIF, pliku wideo AVI, a także oddzielnego pliku wykonywalnego EXE.

DP Animation Maker 2.0 został stworzony do pracy na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.1 MB.

Jak zdobyć DP Animation Maker 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: DP Animation Maker 2.0 za darmo”

  1. Szukacz pisze:

    Wygląda na przydatny program. Dzięki!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.