GOTD: FolderMatch v3.6.7 za darmo

Dodał: admin październik - 2 - 2011

folder-match-3_3_8 W niedzielny poranek serwis rozdawniczy Giveaway of the Day wita nas promocją przygotowaną wspólnie z firmą Salty Brine Software, a pozwalającą na zdobycie narzędzia służącego do porównywania plików i folderów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FolderMatch w wersji 3.6.7. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie 35$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 3 października, do godz. 9:00 rano.

FolderMatch 3.6.7 to program służący do porównywania plików bądź folderów i przedstawiający wyraźnie różnice pomiędzy porównywanymi danymi. Jak zapewnia producent, FolderMatch 3.6.7 pozwala w prosty i szybki sposób porównywać i synchronizować zawartość dowolnych dwóch plików bądź folderów.

FolderMatch 3.6.7 przyda się wszystkim osobom, które próbują zorganizować i uporządkować dane na swoim komputerze, wykonują kopie zapasowe ważnych danych na nośniki zewnętrzne, próbują synchronizować dane pomiędzy laptopem a komputerem stacjonarnym czy wreszcie przeprowadzają konserwację dysków sieciowych. FolderMatch 3.6.7 oferuje takim osobom synchronizację plików i folderów odbywającą się za pośrednictwem jednego kliknięcia. Co więcej producent zapewnia, że narzędzie to jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla nowicjuszy, jak i dla zaawansowanych użytkowników komputera.

Główne cechy produktu FolderMatch v3.6.7:

  • łatwe szybkie i pewne porównywanie dwóch folderów, dysków lub komputerów .
  • Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć, poczty elektronicznej, kontaktów i dokumentów.
  • Możliwość oglądania dokładnych różnic pomiędzy dwoma plikami tekstowymi, arkuszami kalkulacyjnymi Excel, dokumentami Microsoft Word, Adobe PDF, albo Rich Text (RTF).
  • Znajdź i usuń wszystkie duplikaty plików na Twoim komputerze, nawet jeśli ich nazwy są róźne!

FolderMatch v3.6.7 został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT/ 2000/ 2003 Server/ XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 6.64 MB.

Jak zdobyć FolderMatch v3.6.7 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.