GOTD: LeaderTask Company Management za darmo

Dodał: admin październik - 17 - 2011

leadertask-company-management Na dobry początek nowego tygodnia administratorzy Giveaway of the Day wspólnie z firmą Almeza Company przygotowali promocję, która stanowi ukłon w stronę użytkowników biznesowych i zaproponowali organizer z funkcją pracy grupowej. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji LeaderTask Company Management 7.3.6. Standardowa cena tego produktu wzrosła i wynosi obecnie niemal 80$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 18 października, do godz. 9:00 rano.

Po niemal rocznej przerwie, firma Almeza Company zdecydowała się ponownie zaoferować bezpłatną pełną wersję programu LeaderTask Company Management za pośrednictwem serwisu Giveaway of the Day. Podobnie jak poprzednio producent udostępnił najświeższą obecnie wersję produktu. Na stronie producenta znajdziemy informację, że z najnowszych rozwiązań tego producenta korzysta już kilkanaście dużych firm.

LeaderTask Company  Management 7.3.6 to sieciowy organizer stworzony z myślą o pracy grupowej. Na stronie producenta znajdziemy informację, że produkt ten zawiera wszystkie potrzebne funkcje do zarządzania pracą swoich pracowników. Wśród tych funkcji znajdziemy m.in. przypisywanie i kontrolowanie zadań, pracę w sieci lokalnej, za pośrednictwem Internetu lub w trybie anonimowym, współdzielenie dokumentów i kontaktów pracowników, komunikator, wiadomości e-mail, przeglądanie kalendarzy pracowników, centralny punkt przechowywania danych oraz wersję dla urządzeń przenośnych PDA.

LeaderTask Company Management 7.3.6 posiada interfejs podobny do tego znanego chociażby z programu Outlook, jego obsługa nie powinna więc sprawić żadnego problemu. Dużym atutem jest polska wersja językowa aplikacji. Warto również podkreślić, że uzyskana w tej promocji licencja uprawnia do komercyjnego użytkowania programu!

LeaderTask Company Management 7.3.6 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000 lub nowszymi. Producent zaleca uruchamianie produktu na komputerze z procesorem co najmniej klasy Pentium II, 64 MB pamięci RAM oraz 15 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć LeaderTask Company Management 7.3.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: LeaderTask Company Management za darmo”

  1. Internet Exploorer pisze:

    Trochę trudno mi będzie przesiąść się z EssentialPIMa na oferowany tu program, ale spróbuję, bo chyba warto.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.