GOTD: MacX DVD Ripper Pro za darmo

Dodał: admin październik - 28 - 2011

Użytkownicy komputerów z systemami Windows na pokładzie będą niepocieszeni. Giveaway of the Day serwuje nam dziś promocję rippera płyt DVD od firmy Digiarty Software, jednak tylko w wersji dla komputerów Mac! Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MacX DVD Ripper Pro. Narzędzie to poza promocją możemy nabyć przez internetowy sklep producenta w cenie 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 29 października, do godz. 9:00 rano.

 

MacX DVD Ripper Pro jest kolejnym w ofercie tej firmy narzędziem służącym do rippowania nośników DVD zawierających materiał filmowych i ich konwertowania do najbardziej popularnych formatów kompresji wideo. Z opisu wynika, że program posiada funkcjonalność zbliżoną do znanego nam już WinX DVD Ripper Platinum.

Linia produktów MacX została jednak przeznaczona dla posiadaczy komputerów firmy Apple, chociaż warto zaznaczyć, że firma Digiarty Software przygotowała to narzędzie również w wersji dla komputerów z systemem Windows, jednak nie jest ono dostępne w dzisiejszej promocji.

MacX DVD Ripper Pro został przygotowany do współpracy z komputerami pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych z rodziny Mac. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 20.9 MB.

 

Jak zdobyć MacX DVD Ripper Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.