GOTD: Pixo SE za darmo

Dodał: admin październik - 6 - 2011

pixo-se Tym razem administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day wspólnie z firmą Bendigo Design przygotowali promocję, która powinna ucieszyć osoby poszukujące łatwego w obsłudze narzędzia do edycji plików graficznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Pixo SE. Standardowa cena widniejąca w internetowym sklepie producenta wynosi obecnie 15$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 7 października, do godz. 9:00 rano.

Pixo SE to narzędzie graficzne, które – zdaniem producenta – ma dać nam możliwość łatwego dodawania efektów graficznych do zdjęć. W czym przejawia się łatwość używania produktu? Wystarczy tylko otworzyć interesujący nas plik graficzny, wybrać efekt, którego chcemy użyć i skorzystać z pędzla w celu określenia edytowanego obszaru zdjęcia.

Z informacji opublikowanych na stronie producenta wynika, że Pixo SE to najnowsza wersja produktu znanego dotychczas jako Pixo. Pixo SE odziedziczył wszystkie najważniejsze funkcje po starszym bracie, a dodatkowo programiści postarali się o dodanie wielu innych użytecznych modułów.

Najważniejszą i najbardziej rzucającą się w oczy zmianą w Pixo SE jest przebudowanie interfejsu użytkownika. Producent zapewnia, że układ graficzny programu został uproszczony i uporządkowany, dzięki czemu praca z programem jest jeszcze bardziej przyjemna. Co więcej, przy projektowaniu nowego interfejsu kierowano się pomysłem stworzenia aplikacji hybrydowej, która może być uruchamiana zarówno na standardowych komputerach PC oraz na tabletach i komputerach sterowanych ekranem dodatkowym. Tym samym Pixo SE jest opatrzony dumny oznaczeniem „Tablet PC Ready„.

Wśród dostępnych w Pixo SE funkcji wymieniono m.in zestaw narzędzi do poprawiania zdjęć, a także narzędzia wypełniania i kadrowania. Ciekawym dodatkiem jest specjalnie przygotowany moduł Facebook PhotoBlog ułatwiający szybkie publikowanie edytowanych zdjęć na najbardziej popularnym serwisie społecznościowym na świecie.

Pixo SE został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows w wersjach XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.3 MB.

Jak zdobyć Pixo SE za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.