GOTD: Remove Logo from Video za darmo

Dodał: admin październik - 20 - 2011

Tym razem gościem serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day jest oprogramowanie firmy SoftOrbis o bardzo wymownej nazwie, które pomoże nam pozbyć się z klipów wideo zbędnych elementów, np. w postaci logo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Remove Logo from Video. Standardowa cena tego produktu, oferowanego w sklepie producenta wynosi ok. 16$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 21 października, do. godz. 9:00 rano.

Remove Logo from Video to unikalna aplikacja pozwalająca na łatwe usuwanie zbędnych i denerwujących elementów filmów oraz klipów wideo, takich jak logo czy znaki wodne. Jak zapewnia producent, narzędzie to działa w sposób całkowicie automatyczny. Dzięki niemu nie musimy mozolnie analizować każdej klatki materiału filmowego ani wyszukiwać statycznych nakładek na strumień – program robi to za nas.

Remove Logo from Video umożliwia szybkie i łatwe przetwarzania plików wideo zapisanych w różnych formatach. Wśród obsługiwanych przez aplikację formatów znajdziemy tak popularne rozszerzenia jak AVI, WMV oraz MOV, aż do mniej popularnych MP4, DVD, MP2, M1V, SWF, M2V, FLV, SVCD i innych. Aplikacja pozwala również na prostą edycję materiału filmowego podczas usuwania logotypów. Z pomocą Remove Logo from Video możemy zmienić bitrate, liczbę klatek na sekundę oraz przekonwertować  film do innego formatu.

Remove Logo from Video według deklaracji producenta został przygotowany do pracy na systemach operacyjnych Microsoft Windows we wszystkich jego wersjach aż do najnowszego wydania – Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.57 MB.

Jak zdobyć Remove Logo from Video za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.