GOTD: SpringPublisher Pro za darmo

Dodał: admin październik - 11 - 2011

springpublisher-pro W dzisiejszej akcji rozdawniczej organizowanej przez administratorów serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day do wzięcia jest narzędzie firmy SpringPublisher Team służące do projektowania materiałów firmowych i reklamowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SpringPublisher Pro. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie ok. 24$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 12 października, do godz. 9:00 rano.

SpringPublisher to profesjonalne i proste w użyciu narzędzie z gatunku aplikacji DTP służące do projektowania i drukowania takich dokumentów jak wizytówki, ulotki, kartki pocztowe, papier firmowy i innego typu materiały promocyjne oraz reklamowe. Jak chwali się producent, aplikacja została wyposażona standardowo w zestaw przydatnych szablonów oraz dostęp do internetowego sklepu z dodatkowymi szablonami, wielowarstwowy edytor oraz szczegółowe pliki pomocy, dzięki czemu zaprojektowanie dokumentów przy użyciu SpringPublisher Pro to kwestia zaledwie kilku chwil.

Główne cechy produktu SpringPublisher Pro:

 • Umożliwia dodawanie obrazów, tekstu, grafiki wektorowej, logo oraz dowolną aranżację tych elementów
 • Posiada narzędzia umożliwiające dodawanie efektów graficznych: cienie, przezroczystość, obrót, itd.
 • Pozwala na pobieranie wysokiej jakości szablonów ze sklepu z szablonami.
 • Umożliwia łatwe drukowanie przygotowanej pracy zarówno na domowej drukarce jak i profesjonalnym sprzęcie drukarskim.
 • Tworzy wysokiej jakości pracę z maksymalną rozdzielczością wyjściową na poziomie 350dpi.

Na uwagę zasługuje również fakt, że firma SpringPublisher Pro specjalnie na potrzeby niniejszej akcji promocyjnej przygotowała dodatkowy zestaw szablonów, dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników Giveaway of the Day. Zainteresowani paczką szablonów mogą ją pobrać korzystając z poniższego odnośnika:

Paczka z dodatkowymi szablonami (1.89 MB)

SpringPublisher Pro został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 200, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.91 MB.

Jak zdobyć SpringPublisher Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: SpringPublisher Pro za darmo”

 1. rysio pisze:

  Program posiada Polski interfejs !

 2. admin pisze:

  Dzięki! Wpis uzupełniony. Producent na swojej stronie internetowej jakoś nie chwalił się tym faktem ;)

 3. przemo77 pisze:

  Rzeczywiście program bardzo fajny i po polsku .Mam takie pytanie jest do pobrania dodatkowa paczka szablonów, po rozpakowaniu co trzeba zrobić żeby z nich skorzystać

 4. FreeGhost pisze:

  Po rozpakowaniu archiwum skopiuj szablony do folderów umiejscowionych w (dotyczy Windows XP) C:\Documents and Settings\”TwojaNazwa”\Dane aplikacji\SpringPublisher\Template…ewentualnie przenieś cały folder w przypadku braku danej kategorii. Po uruchomieniu programu wszystkie nowe szablony powinny już być dostępne.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.