GOTD: TweakRAM 7.1 za darmo

Dodał: admin październik - 16 - 2011

tweakram Na koniec tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali promocję oprogramowania z kategorii narzędzi do przyspieszania komputera, które zoptymalizuje wykorzystanie pamięci RAM przez system. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TweakRAM w wersji 7.1. Standardowo produkt ten możemy nabyć u producenta w cenie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 17 października, do godz. 9:00 rano.

TweakRAM 7.1 to poręczne narzędzie do optymalizacji pamięci operacyjnej, dzięki któremu powinniśmy odczuć znaczący wzrost wydajności i szybkości działania systemu. Sposób działania programu jest prosty. Aplikacja poprawia wydajność pracy komputera poprzez uwalnianie zajętej pamięci RAM, tak by większa jej ilość była dostępna dla systemu operacyjnego i uruchomionych aplikacji.

TweakRAM 7.1 defragmentuje pamięć komputera, poprawiając wydajność pamięci cache dla CPU i płyty głównej, odzyskuje pamięć niedostępną w skutek wycieków pamięci spowodowanych przez źle napisane aplikacje, tymczasowo usuwa z pamięci nieużywane biblioteki i przenosi je na dysk twardy oraz wykonuje wiele innych operacji . Jak zapewnia producent, dzięki zastosowania takich sztuczek ulubione aplikacje i gry będą działać szybciej, nawet na starszych komputerach.

TweakRAM 7.1 został przygotowany do działania na komputerach operacyjnych wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/ Vista/ XP (x32/ x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu 3.01 MB.

Jak zdobyć TweakRAM 7.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


6 komentarzy to “GOTD: TweakRAM 7.1 za darmo”

 1. tadeusz242 pisze:

  Po zainstalowaniu tego programu straciłem możność pisania literki ą tylko mogłem pisać a.

  Musiałem ten program usunąć i pisownia litery ą wróciła do normy.

 2. Ptoku pisze:

  @tadeusz242
  Nie rezygnuj z tego programu tylko dlatego… To się da zmienić. W opcjach programu masz ustawione skróty klawiaturowe na literkę „a” i dlatego nie wyświetla Ci „ą”. Jeśli zmienisz w programie klawisz skrótu klawiaturowego z „a” na np „p” to program nie będzie Ci blokował litery „ą”. Nie warto jest się zrażać do tego programu, ponieważ jest to dobry program, choć wiadomo, że nic nie zastąpi zwiększenia pamięci ram poprzez wymianę kości na te o większej pojemności. TweakRAM jest warty uwagi, bardzo dobry (i chyba nawet darmowy) jest także inny program, który działa w taki sposób, że zmusza bezpośrednio system do zwalniania pamięci ram więc nie zwiększa to dodatkowo obciążenia ale niestety zapomniałem jak się nazywa, może ktoś zorientuję się o który program mi chodzi i napisze nazwę, by Ci, którzy nie testowali mieli taką okazję. Oba programy są leciutkie :)

 3. tadeusz242 pisze:

  Ptoku

  Bardzo Dziękuję za podpowiedź. Zainstalowałem jeszcze raz i w ustawieniach zmieniłem a na u, Super działa. DZIĘKI.

 4. Ptoku pisze:

  Spoko :) Nie ma sprawy. Program jest bardzo fajny. Miłego użytkowania.
  Pozdr.

 5. tadeusz242 pisze:

  Dzięki. Miłego dalszego dnia życzę.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.