GOTD: uRex Video Converter Platinum za darmo

Dodał: admin październik - 22 - 2011

Dzisiejszą promocją w serwisie Giveaway of the Day powracamy z kolei do mocno już wyeksploatowanej tematyki aplikacji służących do konwersji plików wideo. A wszystko to dzięki akcji prowadzonej wspólnie z firmą uRex. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu uRex Video Converter Platinum. Dzięki hojnej ręce producenta mamy szansę zaoszczędzić ok. 35$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 23 października, do godz. 9:00 rano.

uRex Video Converter Platiunum oferuje funkcjonalne i profesjonalne rozwiązania w dziedzinie konwersji materiału filmowego, pozwalając na przetwarzanie wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo na komputerach PC, do postaci plików w formatach AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, oraz plików audio MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG.

Jak wskazuje producent, uRex Video Converter Platinum potrafi także przygotować materiał wideo dla urządzeń przenośnych, takich jak np. PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, telefony Google, iPad, iPad2 i innych tego typu urządzeniach.

Najważniejsze funkcje programu uRex Video Converter Platinum:

 • Wsparcie dla wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo i audio, w tym również plików w standardzie HD, jak np. AVCHD (MTS, M2TS), TS, H.264/AVC, MKV.
 • Konwersja popularnych formatów, takich jak AVI, MPEG, WMV, MP4, DivX, RM, MOV, oraz FLV.
 • Wsparcie dla niemal wszystkich urządzeń multimedialnych, jak np. PS3, iPhone,iPod, iPad/iPad2, Apple TV, Xbox, Wii, telefony Google.
 • Wsparcie dla technologii NVIDIA CUDA oraz ATI Stream.
 • Edycja, dzielenie i łączenie plików wideo podczas konwersji.

uRex Video Converter Platinum współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to  8.88 MB

Jak zdobyć uRex Video Converter Platinum za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


5 komentarzy to “GOTD: uRex Video Converter Platinum za darmo”

 1. Zen50 pisze:

  Mam problem , konverter nie startuje,bo nie może wykreować folderu do którego ma zapisać nowy przekonwertowany plik, nie tylko do swojego narzędziowego,ale też inowych, na partycjach ,gdzie miałem o niebo więcej wolnego miejsca.W czym problem-proszę o podpowiedż.

 2. FreeGhost pisze:

  Spróbuj go reinstalować…ewentualnie wyrzuć z folderu programu plik „Setup.ini” i uruchom uRexa – automatycznie zostanie utworzony nowy plik „Setup.ini” z domyślnymi ustawieniami programu (konieczne będzie ponowne wprowadzenie klucza). Jeśli to nie pomoże, to problem prawdopodobnie tkwi w konfiguracji systemu lub jakiś program pracujący w tle(antywirus,firewall…) blokuje działanie uRexa…

 3. Zen50 pisze:

  Dzięki FreeGhost zrobiłem tak jak mi doradziłeś,wyrzuciłem z folderu programu plik “Setup.ini” i działa za wyjatkiem profilu HD na którym mi najbardziej zależy.Myślę,ze to ograniczenia producenta do wersji darmowej.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 4. FreeGhost pisze:

  Nie ma za co…
  Faktycznie masz rację, u mnie jest to samo.
  Jeśli zależy Ci na HD, to prawdopodobnie nadal jest aktywna promocja na Wondershare Video Converter Ultimate :
  http://www.wondershare.com/topic/halloween/get-video-converter-ultimate.html
  link do pobrania instalatora znajduje się w mailu z danymi rejestracyjnymi…
  Pozdrawiam

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.