GOTD: WinSysClean X2 za darmo

Dodał: admin październik - 21 - 2011

Dzisiejszą promocją dostępną w serwisie Giveaway of the Day powracamy do tematyki narzędzi do przyspieszania i optymalizacji systemów Windows. Wszystko to za sprawą akcji prowadzonej przy współudziale firmy Ultimate Systems. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinSysClean w wersji X2. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle ważna tylko do jutra – 22 października do godz. 9:00 rano.

WinSysClean X2 jest aplikacją służącą do automatycznej optymalizacji systemu Windows, dokonywanej m.in. poprzez usuwanie plików tymczasowych i innych śmieciowych danych niepotrzebnie zajmujących przestrzeń dyskową, nieużywanych bądź niepoprawnych wpisów rejestru, niepoprawnych skrótów oraz innych elementów.  Według deklaracji producenta, aplikacja używa złożonego algorytmu analizy rejestru, zapewniającego wysoką skuteczność w usuwaniu zbędnych danych. Niniejsza wersja produktu obsługuje 84 operacje naprawy i czyszczenia.

WinSysClean X2 posiada także moduły odpowiedzialne za tuning systemu Windows. Dzięki nim możemy szybko i łatwo zmienić tło ekranu logowania, utworzyć skrót na pulpicie lub skrót klawiaturowych do narzędzie bezpiecznego usuwania sprzętu, dezaktywować opcję automatycznego restartu systemu po instalacji poprawek bezpieczeństwa oraz wykonać wiele innych czynności.

W WinSysClean X2 znalazło się również zaawansowane narzędzie do monitorowania pracy i wydajności komputera, pozwalające na śledzenie takich parametrów jak użycie procesora (ze wsparciem do 32 rdzeni), użycie pamięci fizycznej, a także użycie dysku twardego. Dane są prezentowane w postaci wygodnego i skalowalnego wykresu.

WinSysClean X2 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2003 Server/ 2008 Server R2. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 18.8 MB

Jak zdobyć WinSysClean X2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: WinSysClean X2 za darmo”

 1. edek pisze:

  czy ktos by mogl sie wypowiedziec na temat tego softu , czy warto to sciagac

 2. AQ pisze:

  @edek sądząc po wynikach „za i przeciw” na stronie promocji serwisu Giveaway of the Day program jest jest do kitu.

 3. admin pisze:

  @edek
  Tutaj jest krótka recenzja i opinie użytkowników:
  http://download.cnet.com/WinSysClean-X2/3000-2144_4-10061256.html
  Ogólnie to program nie ma w sobie nic innowacyjnego w porównaniu do innych tego typu produktów. Ot, zwykły przeciętniak ;)

 4. edek pisze:

  dzieki za odpowiedz :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.