GOTD: WinX DVD Copy Pro 3.0.0. za darmo

Dodał: admin październik - 28 - 2011

Jest i druga dzisiaj promocja w serwisie Giveaway of the Day, będąca ponownie efektem współpracy z firmą Digiarty Software, jednak tym razem kierowana do osób posiadających komputery działające pod kontrolą Windows. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Copy Pro w wersji 3.0.0. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 36$. Aplikacja jest oferowana z interfejsem w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 29 października, do godz. 9:00 rano.

 

WinX DVD Copy Pro 3.0.0 to narzędzie do wykonywania wiernych kopii posiadanych przez nas płyt DVD czyli tzw. klonowania. Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. WinX DVD Copy Pro daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

WinX DVD Copy Pro 3.0.0 podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Winx DVD Copy Pro 3.0.0 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 12.0 MB.

Jak zdobyć WinX DVD Copy Pro 3.0.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.