iSkysoft DVD Creator za darmo

Dodał: admin październik - 27 - 2011

Nie trzeba było długo czekać na kolejną akcję rozdawniczą z okazji Halloween. Za świetną okazję do promocji własnych produktów uznała to święto firma iSkysoft Studio, dzięki czemu możemy zgarnąć narzędzie do tworzenia filmowych płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iSkysoft DVD Creator w wersji dla Windows oraz Mac. Standardowa cena produktu dla Windows wynosi 25$. Aplikacja w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 2 listopada.

 

iSkysoft DVD Creator for Windows to narzędzie z gatunku programów do wypalania płyt, które pomoże nam stworzyć i nagrać płyty z filmami, zarówno w jakości SD jak i HD, tak by bez problemów odtworzyć je nie tylko na komputerze ale także na stacjonarnych odtwarzaczach DVD. Aplikacja umożliwia zapis bezpośrednio na nośniku optycznym, zapis wszystkich danych tworzonej płyty w postaci odrębnego folderu, a także tworzenie obrazów dysku w postaci plików ISO.

Z programem iSkysoft DVD Creator dostarczono także zestaw szablonów menu startowego płyty, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej zindywidualizować i uatrakcyjnić tworzoną płytkę z filmem. Z pomocą narzędzia możemy też przygotować cyfrowy pokaz slajdów zawierający nasze ulubione zdjęcia.

Najważniejsze cechy programu iSkysoft DVD Creator:

  • Nagrywanie plików wideo w formatach MP4, AVI, WMV, MKV, MTS itd. na płyty DVD
  • Wsparcie dla eksportu projektu na płytę DVD, do oddzielnego folderu lub do postaci pliku ISO
  • Udostępnia użytkownikom różnorodne i przyciągające oko szablony menu DVD
  • Możliwość konwersji zdjęć do cyfrowego pokazu slajdów odtwarzanego przy pomocy zwykłego odtwarzacza DVD.

Produkt iSkysoft DVD Creator jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/NT/2000/2003/XP/Vista. Producent zaleca instalację produktu na komputerze wyposażonym w procesor co najmniej 1GHz. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 35.2 MB.

Jak zdobyć iSkysoft DVD Creator za darmo?

Wystarczy odwiedzić przygotowaną na potrzeby akcji promocyjnej podstronę serwisu producenta. Znajdziemy tam odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego oraz krótki formularz rejestracyjny umożliwiający uzyskanie bezpłatnego klucza licencyjnego.

Strona promocji umożliwia zdobycie zarówno wersji dla Windows jak i dla Mac.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.