Polska premiera Bitdefender 2012

Dodał: admin październik - 20 - 2011

Po światowej premierze produktów antywirusowych marki Bitdefender, oznaczonych tym razem już numerkiem 2012, przyszedł czas na premierę polskiej lokalizacji tych programów. Firma Marken Systemy Antywirusowe oficjalnie poinformowała o wydaniu polskich wersji językowych. Odpowiednie pliki instalacyjne są dostępne na stronie dystrybutora, tak więc użytkownicy ceniący sobie oprogramowanie w rodzimej wersji językowej mogą już bez obaw testować nowości od Bitdefendera.

Bitdefender, wielokrotnie nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, wprowadza na rynek polską edycję najnowszej wersji programów Bitdefender Antivirus Plus 2012, Bitdefender Internet Security 2012 oraz Bitdefender Total Security 2012.

Nową odsłonę produktów cechuje całkowicie przebudowany interfejs zaprojektowany zgodnie z sugestiami i życzeniami użytkowników wymagających ochrony przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, bez przerywania pracy lub zabawy. Kluczowe nowe funkcje obejmują tryb Autopilota, ochronę użytkowników sieci społecznościowych oraz technologię Dyspozytor Skanowania pozwalającą utrzymać pełną wydajność systemu.

Co ciekawego znalazło się w najnowszej odsłonie produktów Bitdefender?

Autopilot
W trybie Autopilota program sam inteligentnie podejmuje optymalne dla bezpieczeństwa decyzje bez udziału użytkownika. Oznacza to brak wyskakujących okienek, brak komunikatów, a także brak konieczności konfigurowania programu po jego zainstalowaniu. Co ważne, użytkownicy nadal z łatwością mogą uzyskać dostęp do ustawień i dostosować preferencje do własnych wymagań jeśli tylko mają taką potrzebę.

Ochrona Portali Społecznościowych
Nowa funkcja ochrony sieci społecznościowych służy do filtrowania i blokowania e-zagrożeń specyficznie związanych z tego rodzaju aktywnością towarzyską, skanując odnośniki otrzymywane od znajomych z Facebooka i monitorując ustawienia prywatności.

Dyspozytor Skanowania
Dyspozytor Skanowania wynajduje i wykorzystuje przedziały czasowe, kiedy obciążenie systemu spada poniżej określonego poziomu, by przeprowadzać okresowe skanowanie całego systemu. W ten sposób Bitdefender nie zakłóca aktywności komputerowej użytkownika i nie wpływa na szybkość systemu.

Safebox – Kopia Online & Synchronizacja Plików
Bitdefender Safebox nieustannie monitoruje ważne pliki i tworzy ich kopie zapasowe na bezpiecznym serwerze zdalnym za każdym razem gdy wykryje ich zmianę. Kopie plików dostępne są także dla innych komputerów, na których użytkownik zainstalował Bitdefendera. Wersja Total Security udostępnia bezpłatnie przestrzeń 2GB online.

Tryb Ratunkowy
Jeśli e-zagrożenia, jak na przykład rootkity, nie mogą być usunięte z poziomu pracującego systemu Windows, komputer zostaje uruchomiony ponownie i przechodzi w tryb ratunkowy – bezpieczne środowisko, którego można użyć do wyczyszczenia i przywrócenia systemu.

Wirtualizacja Przeglądarki
Funkcja izolująca przeglądarkę internetową od systemu operacyjnego w tworzonym przez Bitdefendera środowisku wirtualnym. Zapobiega to wykorzystywaniu przez e-zagrożenia luk w przeglądarce do przejęcia kontroli nad całym systemem.

Elastyczny Interfejs
Moduły programu można dowolnie przenosić w głównym oknie (funkcja Drag&Drop), aby uzyskać szybki dostęp do najczęściej wykonywanych akcji.

Przyśpieszona instalacja
Bitdefender 2012 instaluje się przy pomocy kilku kliknięć, a cały proces zajmuje połowę czasu wymaganego przez poprzednią wersję.

Uwaga użytkownicy starszych wersji produktów Bitdefender!

Użytkownicy posiadający ważne licencje na wcześniejsze edycje Bitdefendera mają prawo do bezpłatnej aktualizacji do najnowszej wersji. Oprogramowanie można pobrać ze strony www.bitdefender.marken.com.pl gdzie znajdują się także dodatkowe informacje oraz możliwość zakupu lub odnowienia licencji.

źródło: Marken / marken.com.pl


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.