SnowFox iPod Video Converter za darmo

Dodał: admin październik - 25 - 2011

Powolutku zaczyna się wysyp promocji związanych ze świętem Halloween. Tematyczną promocję przygotowała firma SnowFox, oferując za darmo swoje narzędzie do konwersji multimediów dla urządzeń Apple iPod. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SnowFox iPod Video Converter. Standardowo produkt ten możemy nabyć na stronie internetowej producenta w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna od dziś do 30 października, więc jest kilka dni by z niej skorzystać ;)

SnowFox iPod Video Converter, jest kolejnym programem w naszej bazie oprogramowania, służącym do konwersji plików wideo, do formatu czytelnego dla urządzeń z rodziny Apple iPod. Program poradzi sobie z przetworzeniem multimediów zapisanych w najbardziej popularnych formatach, takich jak m.in. AVI, MPEG, WMV, DivX, XviD, 3GP, MOV, M4V, FLV, VOB, i innych, a także wyodrębni samą ścieżkę dźwiękową z klipu. Przetworzony materiał zostanie zapisany w jednym z formatów obsługiwanych przez urządzenia iPod, m.in. iPod MP4(H.264), iPod MP4(MPEG-4) Mov, MP3, oraz AAC. Ponadto producent chwali się, że SnowFox iPod Video Converter zapewnia szybkość konwersji oraz wysoką jakość przetwarzanych filmów.

Jako że niniejszy produkt został zaprojektowany specjalnie z myślą o posiadaczach iPodów, SnowFox iPod Video Converter posiada wsparcie dla wszystkich urządzeń z rodziny iPod, m.in. najnowszy iPod Touch 4, iPod Classic, iPod Touch 3G oraz iPod Shuffle. Według deklaracji i zapewnień producenta, aplikację uruchomimy bez problemu na systemach operacyjnych Microsoft Windows 2000 i nowszych.

Jak zdobyć SnowFox iPod Video Converter za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy specjalnie przygotowaną na potrzeby promocji stronę i w odpowiednim polu podamy adres e-mail. W ciągu kilku chwil na naszą skrzynkę powinien trafić klucz licencyjny do produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.