WSUS Offline Update 7.0

Dodał: admin październik - 17 - 2011

WSUS Offline Update 7.0 to aplikacja, która pomoże zaktualizować systemy z rodziny Windows zainstalowane na komputerach, które nie posiadają dostępu do Internetu. Jak wiemy, wbudowany w Windows mechanizm aktualizacji wymaga od użytkownika połączenia z serwerami Microsoftu, z których pobierane są następnie łatki. WSUS Offline Update 7.0 pomoże nam zainicjować taki proces bez konieczności łączenia z siecią. Program jest udostępniany całkowicie bezpłatnie. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Cała praca z programem WSUS Offline Update 7.0 sprowadza się do uruchomienia tego narzędzia na komputerze, który posiada łączność z internetem i zdefiniowaniu z poziomu programu, jakie aktualizacje powinny zostać pobrane. Dostępne w WSUS Offline Update 7.0 opcje i ustawienia dotyczą łatek przeznaczonych dla systemów Windows XP, Server 2003, Vista, 7, Server 2008 oraz 2008 R2, zarówno w wersjach 32- jak i 64-bitowych. Aplikacja pozwala również na pobranie aktualizacji dla produktów Microsoft Office 2003, 2007 oraz 2010.

Po zdefiniowaniu zakresu interesujących nas aktualizacji, WSUS Offline Update 7.0 przystąpi do ich pobierania na dysk twardy. Aplikacja oferuje przy tym możliwość bezpośredniego skopiowania plików na nośniki USB (np. pendrive), a nawet stworzenie obrazu dysku w formacie ISO, który możemy następnie nagrać na płytę CD lub DVD.

Aby zaktualizować system nieposiadający dostępu do Internetu, wystarczy uruchomić program UpdateInstaller.exe, aplikacja łatwo i szybko przeprowadzi nas przez proces aktualizacji umożliwiając przy tym ustawienie kilku opcji związanych z tym procesem (m.in. tworzenie kopii zapasowej istniejących plików systemowych). Kliknięcie przycisku Start rozpocznie proces aktualizacji.

Producent: Torsten Wittrock
Obsługiwane systemy: Windows 7 (32/64-bit), Windows Server, Windows Vista (32-64 bit), Windows XP
Cena: Darmowy

Plik instalacyjny: kliknij tutaj


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.