Arcsoft Webcam Companion 4 za darmo

Dodał: admin listopad - 24 - 2011

Ze swoją promocją organizowaną w związku z amerykańskim Świętem Dziękczynienia wystartowała również firma Arcsoft. Dzięki temu mamy szansę zdobycia zestawu narzędzi do obsługi kamer internetowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Arcsoft Webcam Companion w wersji 4. Zakup produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do 25 listopada.

ArcSoft WebCam Companion 4 to zestaw kilku narzędzi zaprojektowanych i zoptymalizowanych pod kątem ich użycia w odniesieniu do kamerek internetowych. Zawarte w programie moduły umożliwiają m.in. przechwytywanie i nagrywanie obrazu z kamery oraz robienie zdjęć przy użyciu tego urządzenia. Producent chwali się, że aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala na wyciśnięcie z kamerki jej wszystkich możliwości. Do dyspozycji mamy tu narzędzie, z pomocą których możemy edytować przechwycony materiał, dodawać dodatkowe efekty, czy zaopatrywać obraz w zabawne ramki.

Główne funkcje programu Arcsoft Webcam Companion 4:

  • przechwytywanie obrazu i strumienia wideo w standardzie HD
  • proste w obsłudze i inteligentne narzędzia do edycji obrazu i filmu
  • wysoka jakość przechwytywanego materiału wideo
  • wsparcie dla procesorów wielordzeniowych
  • narzędzia do transformacji obrazu

Jak zdobyć Arcsoft Webcam Companion 4 za darmo?

Wystarczy wejść na strony producenta aplikacji i przejść do internetowego sklepu, klikając w przycisk Buy Now. W polu Enter Coupon Code wpisujemy: „thxgiving2011„. Nie ma potrzeby podawania numeru karty kredytowej.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.